Úvod  \ Výroba cukríkov

SentoSphere - Výroba cukríkov

Výroba cukríkov - 0 1

33,29 EUR

Výrobca: SentoSphere

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: SSP270

Výrob cukríkov, SentoSphere

Vyrob si vlastné želatínové bombóny. Pridaj príchute, experimentuj. Je to také jednoduché a pritom tak zábavné! S pomocou SentoSphere to zvládneš.

Výroba želatínových cukríkov je jednoduchá a zaujímavá činnosť. Deti zmiešajú potrebné ingrediencie s vodou a potom prichádza na rad experimentovanie s príchuťami. Dali by ste si radšej banánový cukrík alebo lesnú jahodu? Chcete skúsiť kombinácia chutí? Potom musíte ladiť a skúšať. A to je to, čo deti bavia.

Kreatívna sada podporí v deťoch chuť tvoriť a experimentovať, naučí ich novým veciam a výborne zabaví. Veď čo je viac, než keď sa podarí vlastnoručne vyrobená vec, ktorá je navyše taká dobrá?

Táto sada bude skvelým darčekom pre všetky maškrtníky a tvorivé deti.

Deti môžu ručne vyrábané cukríky zjesť alebo treba obdarovať kamarátov či babičky.

Vyrobené cukríky sú určené na rýchlu spotrebu.

Balenie obsahuje: 2 sáčky 20g hovädzej želatíny, 4 príchute - banán, mandarínka, lesná jahoda a citrón, 4 pipety, kyselina citrónová, odmerná lyžica, špachtľa, miešacia nádoba a mini lyžice, forma na cukríky s 24 dutinkami. Nie je súčasťou a bude potreba - cukor a voda.

Sada je vhodná pre deti od 7 rokov

 

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie potom obohatila o ďalšie hry podporujúce zvyšné štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve cez zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak as postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálna záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80 % surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.

Mechanická 3D stavebnice - Dynamometer

Cena: 22,50 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Spoločenská mini hra Candy párty

Cena: 7,00 EUR

Skladom: 1 ks

Akvarelové maľovanie - Ryby

Cena: 16,63 EUR

Skladom: 1 ks

Kartová hra Útok pirátov

Cena: 9,58 EUR

Skladom: 1 ks

Kreatívna sada Vytvor si zvonkohru Mačiatko

Cena: 14,17 EUR

Skladom: 2 ks

Vyškrabávacie obrázky Stretnutie

Cena: 6,67 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie následne obohatila o ďalšie hry podporujúce zostávajúce štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve skrze zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak a s postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálnu záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80% surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.