Úvod  \ Výroba sviečok - rastlinný motív

SentoSphere - Výroba sviečok - rastlinný motív

Výroba sviečok - rastlinný motív - 0 1

36,92 EUR

Výrobca: SentoSphere

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: SSP2358

Výroba sviečok - rastlinný motív, SentoSphere

Vyrob si farebné sviečky podľa svojich predstáv. Je to také jednoduché a pritom tak zábavné! S francúzskou značkou SentoSphere to zvládneš. Zabav sa kreatívne!

Deti si vyrobia krásne farebné sviečky rôznych tvarov. Farby môžu kombinovať podľa ľubovôle. Sviečky budú mať tvar sedmokrások, bambusu alebo zakrúteného vajíčka. Fantázie sa medze nekladú a sviečky budú vždy krásne. Sviečkami môžu ozdobiť domácnosť alebo ich darovať kamarátom či rodine. Sviečky navodia vždy tú správnu atmosféru, pri ktorej môže relaxovať celá rodina.

Experimentovanie deti veľmi baví a zaistí im zábavu na dlhú dobu.

Kreatívna sada podporí v deťoch chuť tvoriť a experimentovať, naučí ich novým veciam a výborne zabaví. Veď čo je viac, než keď sa podarí vlastnoručne vyrobená vec, ktorá je navyše užitočná?

Balenie obsahuje: 300 g prírodného stearínu, 300 g repkového vosku, 3 formičky (tvar sedmokrásky, bambusu a zdobeného vajíčka, 1 kadička, 3 farbivá, 3 kvapkadlá a 1,5 metra knôtu. Návod na použitie je priložený.

Sada je vhodná pre deti od 8 rokov

 

 

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie potom obohatila o ďalšie hry podporujúce zvyšné štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve cez zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak as postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálna záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80 % surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.

Vreckové obojstranné puzzle Strom

Cena: 14,54 EUR

Skladom: 2 ks

Logická hra Sologic Traffic Logic

Cena: 26,25 EUR

Skladom: 3 ks

Kreatívna sada Vytvor si kaleidoskop

Cena: 16,63 EUR

Skladom: 2 ks

Akvarelové maľovanie - Princezny

Cena: 16,63 EUR

Skladom: 1 ks

Obrázky z trblietok Zvierací karneval

Cena: 17,50 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie následne obohatila o ďalšie hry podporujúce zostávajúce štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve skrze zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak a s postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálnu záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80% surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.