Úvod  \ Akrylové fixy Extra jemný hrot 0,7 mm - 12 farieb

Artmagico - Akrylové fixy Extra jemný hrot 0,7 mm - 12 farieb

Akrylové fixy Extra jemný hrot 0,7 mm - 12 farieb - 0 ks

12,46 EUR

Výrobca: Artmagico

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: ARTM80050

Akrylové fixy PREMIUM Extra jemný hrot 0,7 mm - 12 farieb, Artmagico

Baví vás malovanie? Relaxujete radi touto činnosťou? A malujete len na papier alebo vás baví experimentovať?

S kvalitnými akrylovými fixami a popisovačmi od firmy Artmagico si môžete zahrať a vytvoriť podľa libosti. Tieto výrazné a syté farby vám pomôžu prekryť malbou papier, kamínky, textil, sklo, drevo, plast a ďalšie materiály. Stačí len zapojiť fantazii a vytvoriť.

Artmagico fixy s extra jemným hrotom o šírke linky 0,7 mm z kolekcie PREMIUM majú najkvalitnejší hrot a perfektný atrament v lesklých farbách a prefektných krycích vlastnostiach. Potěší i ty nejnáročnější umělce.

Na fixe nájdete plastový hrot, ktorý to ocení aj profesionálni maliari, ale tiež všetci kreatívni nadšenci, ktorí chcú tlačiť ďalej. Ich farby dokonale vynikajú najmä na tmavom povrchu.

Pred malovaním fixu dobre protrepte a potom už nechajte unášať krásne krycími a lesklými odtieňmi farieb. Vykouzlíte s nimi detailnú líniu, ale môžete tiež vyfarbovať menšiu plochu alebo zdobiť diela tečkováním. Fixy môžete využiť aj na moderné kaligrafii a nápisy.

Akrylové popisovače Artmagico obsahujú inkoust na vodní bázi. Sú použiteľné na všetky typy povrchov. Majú plynulý tok farby, vysokou krycí schopnosť, jasné a jasné farby. V tele fixy nájdete akrylovú farbu spoločne s spojivom, ich spojenie je zaistené guľôčkou, ktorá pri proterchání zabezpečí správne.

Fixy Artmagico sú plnohodnotne kvalitným talianskym atramentom, ktorý zabezpečuje neprehľadnosť farieb. Hroty sú vyrobené v Japonsku a sú zárukou dlhodobej výdrže. Sú z porezného vlákna. Hrot fixy je tvarovaný do kulata a malovanie je jednoduché. výsledný produkt je voděodolný a svetlostálý, farby zostávajú jasné a nedochádza k ich vyblednutiu.

Barvy spolu môžete vzájomne míňať, fixovať môžete tieňovať a tak rovnako pri práci môžete využiť obyčajnú vodu a štek a s farbami si hrať. Vďaka tejto technike bude vaša práca dokonalá. Fixy výborne padnou do ruky.

Akrylové fixy sú použiteľné na všetky typy povrchov. Pred prvým použitím je potrebné dokonale (alespoň 10x) prošterchat a aktivovať. Po protrepání fixu vhodné víčko fixu a hrot stláčajte dovnútra tela fixu tak, že bude úplne zachytený a nebude viditeľný. Opakujte tak dlho, kým do hrotu nenateče barva. Tak je fix pripravený k použitiu. Pri prípadnom použití nezabudnite fix opäť pretrepat a zmáčknite hrot dovnútra napríklad o papier 2-3x. Fix sa vám tak opäť dokonale pripraví a sľubí.

Akrylové fixy nie sú hračka a nie sú určené pre najmenšie deti. Obsahujú malé časti - hroty, ktoré môžu deti ľahko stiahnuť a spôsobiť zadušení. Dbajte tiež na opatrnosť pri šterkaní a dobre, či je víčko zavřené. Akrylové farby s najväčšou pravdepodobnosťou nevyperete z oblečenia. Zvažte teda, čo vášho dieťaťa oblečete pri používaní týchto fix.

Fixy sú rýchloschnúce v žiarivých farbách a majú atrament odolný proti vyblednutiu. Sú voděodolné, UV-odolné, bez zápachu a bez toxických materiálov.

S akrylovými fixami si môžete hrať a vytvoriť podľa libosti. Využite je na väčšinu materiálov, môžete kombinovať rôzne maliarske techniky a vytvárať krásne umelecké diela.

Fixy nie sú hračkou a nie sú určené pre najmenšie deti.

Šíre hrot: 0,7 mm

Balení obsahuje: 12 farieb fixov - biela, čierna, žltá, oranžová, ružová, červená, fialová, modrá, zelená, hnedá a metalická zlatá a stříbrná.

 

Akrylové fixy - ich použitie a skladovanie

Akrylovou fixou môžete vďaka špecifickým vlastnostiam použiť na všetky materiály - porezní i neporezní. Pred použitím fixu dobre protrepte, aby ste si farbu našli a dosiahli ste správneho krycího efektu. Malujte na papier, drevo, plast, sklo, porcelán, keramiku, kožu, koženku, kameň a mnoho ďalších. Pri použití na nepoznané materiály typu sklo, porcelán, kameň a ďalšie môže dôjsť k mechanickému porušeniu farby, pokiaľ budete povrch otírať. Je preto potrebné opraviť správne zafixovať. Na porezných materiáloch typu papier, drevo, látka a ďalšie je potrebné opraviť dôkladne, aby sa vám nerozpíjela.

Akrylové fixy skladujte najlepšie v leži, aby nedochádzalo k zasychaniu farieb a vysychádza hrot.

Na niektoré typy povrchov sú akrylové fixy vhodné zafixovať z dôvodu vyššej odolnosti, aby sme zamedzili mechanickému poškodeniu vášho výtvoru.
Více o zdrojovém textuPro další informace o překladu je potřeba zdrojový text
Odeslat zpětnou vazbu
Postranní panely

Akrylové fixy PRO LINE Red

Cena: 13,71 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Akrylové fixky Extra jemný hrot 0,7 mm - 24 farieb

Cena: 24,54 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Akrylové fixy Stredný hrot 2 mm - 12 farieb

Cena: 12,46 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Akrylové fixky Jemný hrot 1 mm - 24 farieb

Cena: 24,54 EUR

Skladom: 1 ks

Akrylové farby 24 kusov

Cena: 12,46 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.