Úvod  \ Detský stan Indiánske típí

Scratch Europe - Detský stan Indiánske típí

Detský stan Indiánske típí - 1 ks

75,07 EUR

Výrobca: Scratch Europe

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: SC6182503

Detský stan Indiánske típí Scratch

Deti milujú domčeky, skrýše a stany. Rady si vytvárajú vlastné obydlie. Tento stan típí bude originálnym úkrytom aj prvkom v detskej izbičke!

Detský indiánsky stan típí sa stane obľúbeným miestom vašich malých indiánov. V típí si môžete s deťmi sadnúť "okolo ohňa" a čítať si zaujímavé indiánske príbehy.

Típí má veľmi jednoduchý skladací systém a dve okná s rolovacími závesmi. Stan je možné používať vo vnútri aj vonku na záhrade (za suchého počasia).

Veľkosť 130x190 cm.

Materiál: odolná netkaná textília

Belgická značka Scratch je pomerne mladou značkou na hračkárskom trhu a práve preto prináša na trh hračky v novom modernom dizajne a s novými nápadmi.

Design hračiek Scratch vzniká v Belgicku a podieľa sa na ňom tím mladých ľudí, ktorých spája nadšenie pre svoju prácu. Tím je zložený z mladých rodičov a špecialistov, ktorý zohľadňuje vo svojich návrhoch nároky detí aj rodičov na hračky, a to ruka v ruke s moderným nadčasovým dizajnom, dôrazom na inováciu a maximálnu bezpečnosť produktov.

Každá z hračiek je navrhovaná špeciálne pre triedu vek detí s ohľadom na ich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznanie jednotlivých farieb a tvarov.

Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané. Všetky hračky a výrobky prechádzajú pravidelnou kontrolou v súlade s európskymi a medzinárodnými normami. S hračkami Scratch si môžu byť rodičia istí, že volí to najlepšie pre svoje dieťa.

Vrtuľové stíhacie lietadlo na gumu

Cena: 12,00 EUR

Skladom: 1 ks

Drevené pexeso Dino

Cena: 25,00 EUR

Skladom: 1 ks

Farma so zvieratkami 2v1

Cena: 19,00 EUR

Skladom: 1 ks

Obrázok na plátne Gurmánka

Cena: 16,00 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Detský meter Rytier

Cena: 8,92 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Drevený meč a štít Červený drak

Cena: 22,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.