Úvod  \ Drevená kocka s aktivitami

Scratch Europe - Drevená kocka s aktivitami

Drevená kocka s aktivitami - 1 ks

62,28 EUR

Výrobca: Scratch Europe

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: SC6181048

Drevená kocka s aktivitami Scratch

Edukatívne hračky sú pre deti veľmi důležité.Velká kocka s aktivitami značky Scratch obsahuje veľa možností, pri ktorých sa dieťa zabaví a zároveň rozvíja.

Nádherne spracovaná drevená kocka je edukatívna hračka navrhnutá špeciálne pre deti od 12 mesiacov. Kocka obsahuje 5 strán plných aktivít, ktoré stimulujú jemnú detskú motoriku, rozvíja koordináciu oko-ruka, a poskytujú stimuly pre učenie farieb a tvarov a počítanie v neskoršom veku.

Kocka má odnímateľné veko s farebnými korálkami na presúvanie, ďalšie štyri strany kocky obsahujú mnoho akvivit - bludisko, počítadlo, bezpečné zrkadielko, kvetinový strojček a puzzle so zvieratkami.

Kocka poskytuje deťom veľa podnetov na skúmanie a učenie a zároveň veľa zábavy.

Materiál drevo
Veľkosť 18 x 19,5 x 34 cm
Vhodné pre deti od 12 mesiacov

 

Belgická značka Scratch je pomerne mladou značkou na hračkárskom trhu a práve preto prináša na trh hračky v novom modernom dizajne a s novými nápadmi.

Design hračiek Scratch vzniká v Belgicku a podieľa sa na ňom tím mladých ľudí, ktorých spája nadšenie pre svoju prácu. Tím je zložený z mladých rodičov a špecialistov, ktorý zohľadňuje vo svojich návrhoch nároky detí aj rodičov na hračky, a to ruka v ruke s moderným nadčasovým dizajnom, dôrazom na inováciu a maximálnu bezpečnosť produktov.

Každá z hračiek je navrhovaná špeciálne pre triedu vek detí s ohľadom na ich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznanie jednotlivých farieb a tvarov.

Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané. Všetky hračky a výrobky prechádzajú pravidelnou kontrolou v súlade s európskymi a medzinárodnými normami. S hračkami Scratch si môžu byť rodičia istí, že volí to najlepšie pre svoje dieťa.


 

Hasičský voz s náradím

Cena: 39,32 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Magnetická abeceda Safari

Cena: 10,44 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Drevené parkovisko s autami a vrtuľníkom

Cena: 90,20 EUR

Skladom: 1 ks

Hrkajúce Malá sova

Cena: 6,72 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Zatĺkacia hračka Farma

Cena: 22,32 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Drevený vláčik

Cena: 22,32 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.