Úvod  \ Drevené pexeso Dino

Scratch Europe - Drevené pexeso Dino

Drevené pexeso Dino - 1 ks

24,24 EUR

Výrobca: Scratch Europe

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: SC6181022

Drevené pexeso dinosaury Scratch

Krásne pexeso z dreva v tvare dinosauřího vajíčka je ideálna pre najmenšie deti.

Hra pexeso je veľmi dobre známa a je to jedna z prvých hier, ktoré môžete hrať so svojimi deťmi. Kartičky sa položí na stôl obrázkom nadol. Hráči sa striedajú a každý vždy otočí dva obrázky. Ak nájde obrázky zhodné, vezme si ich a pokračuje otáčaním ďalších obrázkov. Ak sa kartičky nezhodujú, hra je na ďalšom hráčovi. Ten, kto získava viac rovnakých obrázkov vyhráva.

Hra pexeso precvičuje sústredenie a krátkodobú pamäť.

Hra je balená v peknej farebnej krabičke v tvare vajíčka.

Tip Juchoo: ak máte veľmi malé deti, ktoré si ešte nezvládajú zapamätať, ktorý obrázok kde leží, neotáčajte kartičky po otočení späť obrázkom dole. Nechajte ich ležať tak, aby dieťa obrázok stále videlo a pri otočení nových kartičiek pre neho bude jednoduchšie nájsť karte dvojičky. Takto hranej pexeso bude baviť aj maličké detičky a okrem pamäte si tak rozvinú aj pozorovacia schopnosť.

Materiál: drevo

Vhodné pre deti od 18 mesiacov

 

Belgická značka Scratch je pomerne mladou značkou na hračkárskom trhu a práve preto prináša na trh hračky v novom modernom dizajne a s novými nápadmi.

Design hračiek Scratch vzniká v Belgicku a podieľa sa na ňom tím mladých ľudí, ktorých spája nadšenie pre svoju prácu. Tím je zložený z mladých rodičov a špecialistov, ktorý zohľadňuje vo svojich návrhoch nároky detí aj rodičov na hračky, a to ruka v ruke s moderným nadčasovým dizajnom, dôrazom na inováciu a maximálnu bezpečnosť produktov.

Každá z hračiek je navrhovaná špeciálne pre triedu vek detí s ohľadom na ich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznanie jednotlivých farieb a tvarov.

Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané. Všetky hračky a výrobky prechádzajú pravidelnou kontrolou v súlade s európskymi a medzinárodnými normami. S hračkami Scratch si môžu byť rodičia istí, že volí to najlepšie pre svoje dieťa.

 

 

Sada hier 3v1 Motýle

Cena: 29,32 EUR

Skladom: 1 ks

Hmatové pexeso

Cena: 23,00 EUR

Skladom: 1 ks

Tamburína Sovička

Cena: 11,96 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Balančná veža

Cena: 17,16 EUR

Skladom: 1 ks

Detská hra Memo Zvieratká

Cena: 13,64 EUR

Skladom: 1 ks

Detská kartová hra Rýchle farby

Cena: 10,00 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.