Úvod  \ Hry pre najmenších Ludanimo

Djeco - Hry pre najmenších Ludanimo

Hry pre najmenších Ludanimo - 0 ks

41,63 EUR

Výrobca: Djeco

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: DJ08420

Hry pre najmenších Ludanimo, Djeco

Ludanimo od firmy Djeco je súbor hier pre najmenších hráčov. Hľadanie zvieratiek, kto bude prvý v cieli aj stavaní veže, aby nespadla. Toto všetko si môžete s Ludanimo užiť.

Prvou hrou je hra Zvieratká na prechádzke: Postavte postupne za seba tvary, aby sa striedali farby. Následne hažte kockou a posúvajte zvieratká podľa farby na kocke. Pokiaľ už tu jedno zvieratko stojí, nevadí. Postavte sa k nemu. Pozor, nesmie však spadnúť. Pokiaľ sa tak stane, musí sa zvieratko vrátiť na posledný tvar s danou farbou. Blížite sa do cieľa? To je skvelé! Je ale potrebné hodiť správnu farbu. Ak sa vám to nepodarí, čakáte. Víťazom je ten, kto je prvý v cieli.

Druhou hrou je hra Nájdi zvieratá: Vezmite šesť najväčších tvarov a schovajte pod ne náhodne zvieratká. Následne hažte kockou a snažte sa prísť na to, kde je ktoré zvieratko schované. Ak uhádnete, zvieratá tak získavate. Pokiaľ nie, hrá ďalší hráč. Víťazom je ten, kto má najviac zvieratiek.

Treťou hrou je balančná hra Padajúce zvieratká: Túto hru môžete hrať v jednoduchšej či zložitejšej verzii, s jednou alebo dvoma kockami. Hádžte kockou a stavajte tvary či zvieratká na seba tak, ako vám určí kocka. Pozor! Nikto však nesmie spadnúť. Pri zložitejšej verzii hažte kockami zároveň a umiestňujte kocky či zvieratká podľa farieb, ktoré vám určí druhá kocka. A pokiaľ už nie je farba voľná, hrá ďalší hráč. Cieľom je postaviť čo najväčšiu vežu bez toho, aby spadla kocka či nejaké zvieratko.

Súbor hier Ludanimo je veľmi krásne spracovaná hra, ktorá bude baviť najmenšie deti aj predškolákov. Obsahuje gumové zvieratká, s ktorými sa môžu deti tiež hrať. Tégliky je možné využívať aj na pastelky či ceruzky.

Ludanimo bude krásnym darčekom aj skvelou zábavou.

Sada obsahuje: 15 kartónových škatuliek rôznych farieb a tvarov, 6 gumových figúrok zvieratiek a 2 kocky na hádzanie

Hra je určená pre 1-4 hráčov

Hra je určená pre deti od 3-6 rokov

Farebné samolepky - Varenie

Cena: 1,63 EUR

Skladom: 1 ks

Uspávací hra - Hurá do postieľky!

Cena: 15,00 EUR

Skladom: 1 ks

Výtvarná sada Mozaika Bábika

Cena: 8,92 EUR

Skladom: 3 ks

Bingo Obliekanie

Cena: 12,46 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Kreatívna sada Rodinný strom

Cena: 16,25 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Do minúty!

Cena: 35,21 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.