Úvod  \ Kartová hra Karneval

Avenue Mandarine - Kartová hra Karneval

Kartová hra Karneval - 0 ks

8,36 EUR

Výrobca: Avenue Mandarine

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: CO100

Kartová hra Karneval Avenue Mandarine

Karneval od Avenue Mandarine je originálne graficky spracovaná kartová hra, ktorá zabaví všetky deti od 6 rokov aj ich rodičia. Poďte si zahrať!

Cieľom hry je získať celú sadu 4 súvisiacich kariet. Ale pozor! K jej odhalenie je potreba rýchlosť, sústredné a tiež tajné znamenia!

Hráči sa rozdelia na dve skupiny. Hráči rovnakej skupiny si dohovorí akékoľvek tajné znamenia, ktoré budú používať (napr. Poškriabanie sa na uchu). Jeden z hráčov je majster hry a rozdá 4 karty každému hráčovi a ďalšie 4 karty položí na stôl obrázkom nahor. (Ak niektorý z hráčov dostane 3 karty z jednej sady, oznámi to všetkým a karty vymení za iné). Keď je hra pripravená, majster hry povie "štart" a hráči si môžu vymeniť karty za karty vyložené na stole. Cieľom je získať celú skupinu súvisiacich kariet (sadu so 4 kartami). Hráči môžu vymeniť koľko kariet chcú. Hráč však musí najskôr položiť svoju kartu na stôl a až potom si môže vziať vybranú kartu. Keď výmena skončí, majster hry všetky zvyšné karty nahradí inými štyrmi kartami z balíčka. A tak hra pokračuje. Akonáhle sa hráči podarí zostaviť všetky 4 karty zo sady, musí dať znamenie svojmu spoluhráčovi, ktorý zvolá "sada" a tým vyhrávajú sadu kariet. Ak hráči z druhej skupiny tajnej znamenie uhádne, zvolajú "stop" a sadu kariet vyhrávajú oni. Hráči s prezradenými tajným znamením sa musí dohodnúť na novom. Ak však tajné znamenia spoluhráči neuhádli, musí odovzdať druhej skupine sadu kariet, ktorú vyhrali v minulom kole. Hra pokračuje, kým nie sú zostavené všetky sady kariet.

Hra obsahuje 48 kariet a je určená pre 4-8 hráčov

Priemerná dĺžka hry 10 minút

Hra je určená pre vekovú skupinu 6-99 rokov

Sada hier pre deti od 4 rokov - pexeso, domino, puzzle

Cena: 25,32 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Detská spoločenská hra Hľadaj poklad v záhrade

Cena: 25,00 EUR

Skladom: 1 ks

Vytvor si domček pre víly

Cena: 37,08 EUR

Skladom: 1 ks

Kreatívna brošňa Gepard

Cena: 4,84 EUR

Skladom: 1 ks

Magnetické šípky Rytier

Cena: 18,28 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Kartová hra Kvarteto Zvierací rodinka

Cena: 8,36 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.