Úvod  \ Kreatívna sada Bambulky

Avenue Mandarine - Kreatívna sada Bambulky

Kreatívna sada Bambulky - 0 ks

18,33 EUR

Tovar sa už nepredáva

Výrobca: Avenue Mandarine

1 komentár

Kat. číslo: AVMKC025

Kreatívna sada Bambulky, Avenue Mandarine

Kreatívna sada Bambulky Avenue Mandarine je určená pre všetky tvorivé deti. Pomocou tejto sady si deti vytvoria krásna zvieratká z bambulek a napríklad aj veľa ďalších bambulek pre kamarátov.

Tento kreatívny set naučí deti vytvárať bambuľky z bavlny. Pomocou polkruhov na tvorenie bambulek sa deťom bude pekne pracovať.

Sada obsahuje 5 kartónových zvieratiek v 3D prevedení s otvorom v brušku. Po vytvorení bambulek sa do bruška schovajú hotovej bambuľky a vzniknú pekná 3D zvieratká. Deťom i po tomto tvorenie zostane "bambulkovač" a vďaka nemu môžu vytvárať ďalšie a ďalšie bambuľky - na čiapky i pre kamarátov.

Kreatívne sady pre deti od Avenue Mandarine sú balené v pevných kartónových škatuľkách, ktoré sú obalené potlačeným papierom, ktorý sa z krabičky pre otváranie sady dá dole. Po zložení papiera zostane pekná krabička s jemným neutrálnym potlačou, ktorá je pekná a je vhodná k ďalšiemu ukladanie drobností a cenností detí.

Sada obsahuje: 5 kartónových postavičiek, 3 vlnená klbka rôznych farieb (návin každej cca 40m), 2 polkruhy pre vytvorenie bambulek, návod na použitie

Veľkosť balenia: 23x4x6 cm

Vhodné pre deti od 6 rokov

 

Origami - Kvety

Cena: 11,63 EUR

Skladom: 1 ks

Vyškrabávací obrázky Rusalky

Cena: 6,46 EUR

Skladom: 2 ks

Kartová hra Kvarteto Mini Family

Cena: 8,75 EUR

Skladom: 3 ks

Magnetická tabuľa s magnetkami Origami zvieratá

Cena: 35,00 EUR

Skladom: 1 ks

Samolepky V záhrade

Cena: 3,33 EUR

Skladom: 2 ks

(1)
Jsem velmi spokojena.

Přidáno: 08.02.2022 13:20:51

Nezisťujeme, či zverejnený komentár pochádza od spotrebiteľa, ktorý výrobok alebo službu skutočne použil alebo si ich zakúpil.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.