Úvod  \ Kreatívna sada Origami

SentoSphere - Kreatívna sada Origami

Kreatívna sada Origami - 0 ks

16,04 EUR

Tovar sa už nepredáva

Výrobca: SentoSphere

Kat. číslo: SSP43000

Kreatívna sada Origami, Sentosphere

Kreatívna sada Origami od Sentosphere deti zabaví, zlepší im jemnú motoriku aj premýšľanie a vytvorí si vďaka nej množstvo papierových zvieratiek. Poďte sa hrať a skladať z papiera.

Skladačky z papiera sú zábavné. Vyžadujú sústredenie, premýšľanie, ale aj trošku zručnosti. Deťom pod rukami vznikajú zázračné výtvory. V tejto sade si deti vytvoria napríklad páva, motýľa, líšku, kraba, zebru a ďalšie zvieratká. Môžu si ich vystaviť a hrať sa s nimi. Dôležitý je v tomto prípade však proces skladania, ktorý deti rozvíja a zároveň baví.

Deti môžu skladať jednotlivo, ale tiež môžete túto kreatívnu sadu využiť napríklad na oslavu narodenín či inú detskú párty.

Balenie obsahuje 40 rôznych designov (ružnofarebné papiere) a podrobný návod

Vhodné pre deti od 7 rokov

 

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie potom obohatila o ďalšie hry podporujúce zvyšné štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve cez zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak as postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálna záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80 % surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.

Box na pozorovanie hmyzu

Cena: 13,00 EUR

Skladom: 1 ks

Kreatívna sada Vytvor si dizajnové kvety

Cena: 11,25 EUR

Skladom: 1 ks

Vyškrabávacie obrázky Jazerná víla

Cena: 7,08 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Mechanická 3D stavebnica - Bugina

Cena: 10,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Puzzle - Vták Dodo

Cena: 17,50 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Magnetická stavebnica - podvozok pre autá

Cena: 26,04 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie následne obohatila o ďalšie hry podporujúce zostávajúce štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve skrze zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak a s postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálnu záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80% surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.