Úvod  \ Kreatívna sada Vyšívané obrázky

SentoSphere - Kreatívna sada Vyšívané obrázky

Kreatívna sada Vyšívané obrázky - 0 ks

15,24 EUR

Zľava: 5% (-0,80 EUR)

Bežne:  16,04 EURNajnižšia cena, za ktorú sa produkt ponúkal v posledných 30 dňoch pred začatím zľavy.

Výrobca: SentoSphere

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: SSP20550

Kreatívna sada Vyšívané obrázky, Sentosphere

Kreatívna sada Vyšívané obrázky od firmy Sentosphere je vhodná pre deti, ktoré sa učia vyšívať. Vďaka tejto sade si vytvoria tri krásne obrázky a naučia sa niečo nové.

V balení deti nájdu 3 krásne predpripravené kartónové obrázky, plastovú ihlu a farebné bavlnky. Všetko potrebné na tvorbu. Obrázky majú predpripravené dierky, takže deťom budú napovedať, kde majú viesť ihlu s bavlnkou. Priložená plastová ihla je pre deti bezpečná a zoznámi ich s prvým vyšívaním.

Deti ušijú zvieratkám krásne farebné oblečky a dotvoria tak krásu obrázkov. Používať budú predný steh, steh krížový, hviezdicový aj slučkový. Až budú mať zvieratká oblečky hotové, môžu si deti obrázky vyzdobiť detskú izbu.

Deti si pomocou prešívania obrázkov precvičujú jemnú motoriku a sústredenie. Prešívanie je zároveň bezpečnou zábavou aj pre malé deti. Súprava obsahuje plastovú ihlu, ktorá deti nepichne. Obrázky na sebe majú pripravené dierky, vďaka ktorým nie je vyšívanie obrázkov problém.

Sada obsahuje: 3 kartónové obrázky so zvieratkami, rôznofarebné bavlnky, plastovú ihlu a návod na použitie.

Odporúčaný vek od 8 rokov

 

Módne omaľovánky - maľovanie Nina a priatelia

Cena: 6,88 EUR

Skladom: 2 ks

Plyšový srnček Happy Harald v pruhovaných nohaviciach

Cena: 23,75 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Plyšový drak ležiaci Laying Drago - modrý

Cena: 31,67 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Drevené magnetky Abeceda

Cena: 16,63 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Plyšový medvedík Sir Hamilton v župane

Cena: 49,96 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Puzzle Svietiaca mačka

Cena: 18,75 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie následne obohatila o ďalšie hry podporujúce zostávajúce štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve skrze zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak a s postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálnu záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80% surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.