Úvod  \ Magnetibook História

Janod - Magnetibook História

Magnetibook História - 0 ks

19,99 EUR

Výrobca: Janod

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: J02598

Magnetibook História, Janod

Zabavte deti skladaním obrázkov z magnetických dielov. Magnetibook Janod sú skvelé magnetické skladačky pre všetky deti! Stavať môžu buď podľa vlastných návrhov alebo podľa predlohy. Fantázii sa medze nekladú.

Magnetická skladačka baví všetky deti. Môžu si vytvoriť vlastné obrázky alebo sa riadiť návodom. Táto skladačka je vhodná ako pre deti, ktoré rady stavajú podľa seba, tak aj pre deti, ktoré milujú návody.

Miluje vaše dieťa históriu? Zaobstarajte mu túto rozprávkovú magnetickú knihu. Poskladá správne každú postavu podľa predlohy? Rozprávajte sa o nich. Čo ich v danom období sprevádzalo, ako išla história za sebou. A ak sa obrázok nepodarí správne? Môže z toho byť poriadna sranda!

Rozširovanie slovnej zásoby patrí k výhodám týchto hier. Nechajte deti, nech vám porozprávajú, čo sa na obrázku odohráva. Pomôžte im s príbehom a prípadne aj so skladaním.

Deti si vyberú kartičku, podľa ktorej následne postavia obrázok. A ak už je to nuda a majú dosť vlastnej fantázie, jednoducho si postavia svoj vlastný. Hra rozvíja jemnú motoriku, sledovanie koordinácie oko-ruka a podporuje vlastnú fantáziu a myslenie.

Magnetické dieliky sú zabalené v pevnej otváracej krabici, ktorá zároveň slúži ako podklad na skladanie. Všetky časti skladačky sú tak pekne uzavreté a je možné ju kedykoľvek a kamkoľvek prenášať so sebou. Vďaka tomuto baleniu deti môžu skladať doma aj napríklad v aute.

Magnetibook sú obľúbené magnetické skladačky pre predškolské a mladšie školské deti.

Obsahuje celkovo 60 magnetiek a 12 predlôh na skladanie

Veľkosť balenia: 19x4x26 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov

Magnetická stavebnica Classic - 100 dielov

Cena: 119,79 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Obrázky z trblietavých pieskov Princezné sveta

Cena: 16,04 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Premietacie baterka - Pohádky

Cena: 14,13 EUR

Skladom: 1 ks

Drevené magnetky Poďme spolu do rozprávky

Cena: 11,63 EUR

Skladom: 1 ks

Drevené magnetky Vytvor si tváre

Cena: 14,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.