Úvod  \ Magnetibook Jednorožci

Janod - Magnetibook Jednorožci

Magnetibook Jednorožci - 0 ks

19,99 EUR

Výrobca: Janod

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: J02584

Magnetibook Jednorožce, Janod

Zabavte deti skladaním obrázkov z magnetických dielov. Magnetibook Janod sú skvelé magnetické skladačky pre všetky deti! Stavať môžu buď podľa vlastných návrhov alebo podľa predlohy. Fantázii sa medze nekladú.

Magnetická skladačka baví všetky deti. Môžu si vytvoriť vlastné obrázky alebo sa riadiť návodom. Táto skladačka je vhodná ako pre deti, ktoré rady stavajú podľa seba, tak aj pre deti, ktoré milujú návody.

Miluje vaše dieťa jednorožca? Zaobstarajte mu túto rozprávkovú magnetickú knihu. Poskladá správne každého jednorožca podľa predlohy? Postavte správne obrázky jednorožcov a potom sa o nich treba rozprávajte. A ak sa zvieratko nepodarí správne? Môže z toho byť poriadna sranda!

Rozširovanie slovnej zásoby patrí k výhodám týchto hier. Nechajte deti, nech vám porozprávajú, čo ktorý jednorožec robí, akých má kamarátov, akých miluje farby a ako sa dnes má. Pomôžte im s príbehom a prípadne aj so skladaním.

Deti si vyberú kartičku, podľa ktorej následne postavia obrázok. A ak už je to nuda a majú dosť vlastnej fantázie, jednoducho si postavia svoj vlastný. Hra rozvíja jemnú motoriku, sledovanie koordinácie oko-ruka a podporuje vlastnú fantáziu a myslenie.

Magnetické dieliky sú zabalené v pevnej otváracej krabici, ktorá zároveň slúži ako podklad na skladanie. Všetky časti skladačky sú tak pekne uzavreté a je možné ju kedykoľvek a kamkoľvek prenášať so sebou. Vďaka tomuto baleniu deti môžu skladať doma aj napríklad v aute.

Magnetibook sú obľúbené magnetické skladačky pre predškolské a mladšie školské deti.

Obsahuje celkovo 44 magnetiek a 10 predlôh na skladanie

Veľkosť balenia: 19x4x26 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov

Vyškrabávací obrázky Morské mámenie

Cena: 6,67 EUR

Skladom: 2 ks

Puzzle Záhradné zvieratka

Cena: 12,71 EUR

Skladom: 1 ks

Kreatívna sada Vytvor si trblietavý lapač snov

Cena: 23,00 EUR

Skladom: 1 ks

Drevená magnetická hra Učíme sa farby

Cena: 38,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Nastaviteľné švihadlo Cordelia

Cena: 7,88 EUR

Skladom: 3 ks

Kreatívna sada s plastelínou - Zvieratká

Cena: 20,00 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.