Úvod  \ Maľovanie podľa čísel Colorizzy - Lesné zvieratá

SentoSphere - Maľovanie podľa čísel Colorizzy - Lesné zvieratá

Maľovanie podľa čísel Colorizzy - Lesné zvieratá - 0 1

19,79 EUR

Výrobca: SentoSphere

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: SSP4508

Maľovanie podľa čísel Colorizzy - Lesné zvieratá, SentoSphere

Staň sa skutočným umelcom. Maľovanie podľa čísel zo série Colorizzy za pomoci sýtych akrylových farieb bude zábava od Sentosphere so zaručeným výsledkom.

Jasné a krycie farby prekryjú predtlačenú predlohu s číslami. Postupuj podľa návodu a vznikne ti dokonalé dielko. Zrelaxuješ, užiješ si zábavu a vytvoríš si krásnu dekoráciu pomocou kvalitných farieb. Maľovanie podľa čísel baví malé aj veľké deti. Stačí len vybrať správny motív.

Vďaka tomuto akrylovému maľovaniu sa deti zoznámia s novou technikou, stimulujú svoju predstavivosť a koncentráciu. Zabavia sa a vzniknú im krásne dielka. A nemusia maľovať len deti!

Balenie obsahuje: 2 pevné obrazy (22x22 cm), 12 akrylových farieb, 1 štetec, 1 paleta a návod na použitie.

Sada je vhodná pre deti od 6 rokov

 

 

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie potom obohatila o ďalšie hry podporujúce zvyšné štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve cez zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak as postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálna záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80 % surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.

Tajný denník so zámkom a neviditeľným písmom Steve

Cena: 12,08 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Omaľovánková galéria - Kvety

Cena: 10,00 EUR

Skladom: 1 ks

Kartová hra Postrehové - Jednorožcovi

Cena: 11,83 EUR

Skladom: 1 ks

Drevená magnetická mapa sveta Dinosaury

Cena: 40,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Mechanická 3D stavebnice - Auto U9 Grand Prix Car

Cena: 52,08 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Samolepky k vyfarbenie Tvary

Cena: 3,38 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie následne obohatila o ďalšie hry podporujúce zostávajúce štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve skrze zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak a s postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálnu záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80% surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.