Úvod  \ Modelína Patarev do vrecka - Hroch

SentoSphere - Modelína Patarev do vrecka - Hroch

Modelína Patarev do vrecka - Hroch - 0 ks

6,17 EUR

Výrobca: SentoSphere

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: SSP8631

Modelína Patarev do vrecka - Hroch, Sentosphere

Modelína do vrecka Patarev od firmy Sentosphere je vhodná ako darček. Z jemnej modelíny si deti vymodelujú výrobok a nechajú ho voľne uschnúť na vzduchu. Nepopraská a zostane krásny.

Revolučná modelína Patarev umožňuje vytvoriť si postavičku, z ktorej vznikne krásna dekorácia. Modelína nelepí, nešpiní a môžete do nej pridávať vône či miešať farby na vytvorenie nových odtieňov. Má ľahkú a pružnú textúru a deťom sa s ňou veľmi dobre pracuje.

Nechajte deti podľa návodu vytvoriť zvieratko, ktoré je vyobrazené na obale. Potom zvieratko ponechajte na vzduchu. Modelína prirodzene vyschne a deťom vznikne krásna dekorácia.

Práca s modelínou podporuje jemnú motoriku, fantáziu a kreativitu dieťaťa.

Táto kreatívna súprava je vhodná ako darček pre všetky deti, kamarátov, narodeninové oslavy alebo len tak pre radosť. Obsahuje všetko na výrobu zvieratka uvedeného na obale.

Balenie obsahuje: téglik s farebnou modelínou v niekoľkých farbách potrebných na výrobu zvieratka, pár očiek a návod na výrobu zvieratka

Odporúčaný vek od 5 rokov

 

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie potom obohatila o ďalšie hry podporujúce zvyšné štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve cez zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak as postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálna záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80 % surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.

Samolepky California, plastické

Cena: 4,38 EUR

Skladom: 1 ks

Lietajúci tanier - Flying Rosa - motýliky

Cena: 6,75 EUR

Skladom: 3 ks

Drevené kreatívne kocky s predlohami 60 kusov

Cena: 20,00 EUR

Skladom: 2 ks

Kreatívna sada Vesmírnej pištoľky

Cena: 15,00 EUR

Skladom: 3 ks

Modelína Patarev do vrecka - Panda

Cena: 6,17 EUR

Skladom: 1 ks

Obrázky z piesku Vtáky - iba obrázky bez piesku

Cena: 10,38 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie následne obohatila o ďalšie hry podporujúce zostávajúce štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve skrze zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak a s postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálnu záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80% surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.