Úvod  \ Moje prvé zrkadlo - Kravička

Yookidoo - Moje prvé zrkadlo - Kravička

Moje prvé zrkadlo - Kravička - 0 ks

11,96 EUR

Výrobca: Yookidoo

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: Y40144

Moje prvé zrkadlo - Kravička, Yookidoo

Zrkadielko Kravička od firmy Yookidoo je hračka pre najmenšie deti, s ktorou bude poriadna zábava. Veselá kravička s bezpečným zrkadielkom pobaví všetky bábätká aj batoľatá.

Kto to na mňa pozerá? Koho to vidím v zrkadle? Veselá kravička má miesto bruška veľké zrkadlo. Zrkadielko, v ktorom sa deti pekne uvidí a ktoré ich zaujme na prvý pohľad. Malé deti milujú pohľady do zrkadla, kde sa objavujú tváre. Tvár, ktorá sa čuduje, usmieva aj mračí. A presne takto ich bude baviť kravička so zrkadielkom.

Farebná krava Yookidoo má v sebe ukrytá šuštítka aj rolničku. Je ušitá z rôznych materiálov a farieb, ktoré podnecujú detské objavovania.

Na zadnej strane zrkadla je umiestnené hryzátko, ktoré slúži aj ako stojan. Zrkadielko tak môže stáť na zemi vzpriamene, aby mohlo dieťatku slúžiť ako zábava pri ležaní na brušku. Súčasťou zrkadla je tiež klip pre jednoduché pripevnenie k postieľke, kočíku či autosedačke.

Zrkadielko kravička zlepšuje vizuálne zameranie, ostrosť zraku a priestorové vnímanie. Rôzne štruktúry látok deti zaujmú a podporujú zmyslový rozvoj. Ak dieťa sleduje svoj obraz na brušku, dochádza k posilňovaniu ramien a hornej časti tela. Vďaka hrkálka ukrytom v zrkadle deti spoznávajú vzťah príčina-následok a rozvíja hrubú motoriku.

Zrkadlo kravička je hračka pre deti od narodenia. Môže ich sprevádzať pri detskom hraní, cestovanie v kočíku i sedačke. Je to hračka, ktoré deti neomrzí a bude ich baviť dlhú dobu.

Veľkosť 21 x 25 x 5 cm, priemer zrkadla 12 cm

Odporučaný vek: 0+

Hrací strojček Vŕtačka, ružová

Cena: 15,20 EUR

Skladom: >6 ks

Hrkálky Náradie Papa and Me, ružové

Cena: 14,16 EUR

Skladom: >6 ks

Hudobné zvieratko Kravička

Cena: 9,96 EUR

Skladom: 1 ks

Hrazdička na kočík Sport

Cena: 17,72 EUR

Skladom: >3 ks

Látková bábika My Little Doll - ružové šatôčky

Cena: 15,60 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Vkladacie drevené puzzle Oski

Cena: 22,40 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.