Úvod  \ Moje prvé zrkadlo - Psík

Yookidoo - Moje prvé zrkadlo - Psík

Moje prvé zrkadlo - Psík - 0 ks

12,46 EUR

Výrobca: Yookidoo

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: Y40143

Moje prvé zrkadlo - Psík, Yookidoo

Zrkadielko Psík od firmy Yookidoo je hračka pre najmenšie deti, s ktorou bude poriadna zábava. Veselý psík s bezpečným zrkadielkom pobaví všetky bábätká aj batoľatá.

Kto to na mňa pozerá? Koho to vidím v zrkadle? Veselý psík má miesto bruška veľké zrkadlo. Zrkadielko, v ktorom sa deti pekne uvidí a ktoré ich zaujme na prvý pohľad. Malé deti milujú pohľady do zrkadla, kde sa objavujú tváre. Tváre, ktoré sa čuduje, usmievajú aj mračí. A presne takto ich bude baviť kravička so zrkadielkom.

Farebný pes Yookidoo má v sebe ukrytá šuštítka aj rolničku. Je ušitý z rôznych materiálov a farieb, ktoré podnecujú detské objavovania.

Na zadnej strane zrkadla je umiestnené hryzátko, ktoré slúži aj ako stojan. Zrkadielko tak môže stáť na zemi vzpriamene, aby mohlo dieťatku slúžiť ako zábava pri ležaní na brušku. Súčasťou zrkadla je tiež klip pre jednoduché pripevnenie k postieľke, kočíku či autosedačke.

Zrkadielko pes zlepšuje vizuálne zameranie, ostrosť zraku a priestorové vnímanie. Rôzne štruktúry látok deti zaujmú a podporujú zmyslový rozvoj. Ak dieťa sleduje svoj obraz na brušku, dochádza k posilňovaniu ramien a hornej časti tela. Vďaka hrkálka ukrytom v zrkadle deti spoznávajú vzťah príčina-následok a rozvíja hrubú motoriku.

Bezpečné zrkadielko psík je hračka pre deti od narodenia. Môže ich sprevádzať pri detskom hraní, cestovanie v kočíku i sedačke. Je to hračka, ktoré deti neomrzí a bude ich baviť dlhú dobu.

Veľkosť 21 x 25 x 5 cm, priemer zrkadla 12 cm

Odporúčaný vek: 0+

Poháriky do vane

Cena: 10,38 EUR

Skladom: 1 ks

Látková bábika My Little Doll - ružové šatôčky

Cena: 18,33 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Slimák s kanvičkou do vane

Cena: 18,71 EUR

Skladom: 1 ks

Poháriky do vane

Cena: 10,38 EUR

Skladom: 1 ks

Veselá lopta so zvieratkami - svietiace a hrajúci

Cena: 22,88 EUR

Skladom: 1 ks

Papagáj s kanvičkou do vane

Cena: 18,71 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.