Úvod  \ Plyšový medvedík Brody - tréner spánku s melódiami a svetlom - modrý

Zazu - Plyšový medvedík Brody - tréner spánku s melódiami a svetlom - modrý

Plyšový medvedík Brody - tréner spánku s melódiami a svetlom - modrý - 0 ks

49,96 EUR

Výrobca: Zazu

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: ZA-BRODY-02

Plyšový medvedík Brody - tréner spánku s melódiami a svetlom - modrý, Zazu

Plyšový medvedík ako tréner spánku s melódiami a svetlom od firmy Zazu bude skvelým parťákom vášho dieťaťa a zaistí poriadny odpočinok vašich detí aj vás samotných. Ako to dokáže?

Malé deti netušia, kedy je čas spinkať a kedy vstávať. Budí sa väčšinou presne naopak, ako by mali. Cez týždeň nechcú vstávať a cez víkend naopak vyskočia z postieľky o šiestej hodine ráno. Medvedík Brody môže byť riešenie.

Tento tréner spánku deťom pomocou svetla ukáže, kedy je čas spinkať, kedy ešte majú zostať v postieľke a kedy už môžu bežať za svojimi rodičmi. Okrem týchto funkcií vie aj vaše dieťa upokojiť pomocou melódií a poskytne im svetielko, ktoré podporí ich zaspávanie a odoženie pomyslených bubákov z izbičky. Medvedík Brody tak bude skvelým parťákom a budete ho mať radi vy aj vaše dieťa.

Ako to celé funguje?

Hebučký plyšový medveď má v brušku vyberateľný modul. Na ten naprogramujete, kedy je čas zostať ešte v postieľke a kedy už dieťa môže bežať za vami. Stačí potom iba stlačiť bruško medvedíka a dieťa sa riadi farbou. Červená - spinkej, oranžová - ešte zostaň v pokoji a zelená - šup z postieľky.

Modul je zároveň prehrávačom upokojujúcich melódií. Hrá biely šum, uspávanky a zvuk africkej prírody. Je u neho možné tiež nastaviť senzor plaču, ktorý aktivuje Brodyho, keď dieťa začne plakať. (snímač na plač sa aktivuje po 3s, aby sa zabránilo prijímaniu napríklad len nočného zakašľania).

Je čas ísť spať. Naprogramujte medvedíka a rozsvieti sa červené upokojujúce svetlo. Môžete tiež vybrať obľúbenú melódiu. Svetlo aj zvuk sa po 10 minútach automaticky vypnú.

Ešte vydrž v postieľke. 30 minút pred nastaveným časom na vstávanie sa Brody po stlačení bruška rozsvieti oranžovo. To znamená, že má dieťa ešte zostať v postieľke. 5 minút pred možným vstávaním sa Brodymu bruško rozsvieti oranžovo samo.

Hurá, už je ráno! Brodyho briesko sa automaticky prepína na zelenú farbu. A to znamená voľnosť a možnosť vybehnúť z postieľky. Po 5 minútach sa bruško automaticky vypne. Pokiaľ však vaše dieťa stlačí bruško, svieti opäť zeleno.

Medvedík Brody je trénerom spánku aj upokojujúcim parťákom na noc. Automaticky sa vypína po 10 minútach a môžete si nastaviť hlasitosť prehrávania.

Medvedík Brody bude láskou vašich detí.

Zvukový modul v jeho brušku je možné vybrať a medvedíka vyprať.

Plyšové zvieratko funguje na 3x1,5V AA batérie

Veľkosť plyšáka 40 cm

Odporúčaný vek: 0+

 

Detská melamínová protišmyková miska zajac Dubbiduu

Cena: 7,75 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Plyšový medveď Herman s modrým šatkou

Cena: 20,00 EUR

Skladom: 1 ks

Detská miska Little Forest Rabbit

Cena: 8,00 EUR

Skladom: 1 ks

Muchláček maznáčik medvedík Maverick Baby Rug - pruhované...

Cena: 26,25 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Myšiak Henry v nohaviciach

Cena: 23,71 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Domino Lesné zvieratká

Cena: 12,46 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.