Úvod  \ Pretekár Kurča

Plan Toys - Pretekár Kurča

Pretekár Kurča - 0 ks

13,56 EUR

Výrobca: Plan Toys

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: PT5679

Pretekár Kurča Plan Toys

Roztomilý pretekár kura s číslom dva. Pripraviť sa, pozor, štart ..... a preteky môžu začať! Drevená ekologická hračka pre všetkých malých pretekárov aj pretekárek od firmy Plan Toys.

Kolieska sa na aute veľmi dobre točí a kačica vie jazdiť rýchlo. Ideálne autíčko pre malé detské ručičky a prvé naozajstné preteky. Menšie deti môžu uchopiť kuriatko za hlavu a bude sa im tak dobre držať a voziť.

Pretekár kuriatko je vyrobený z dreva kaučukovníkové.

Veľkosť pretekára kuriatka 9x9 cm.

Odporúčaný vek od 12 mesiacov.

 

Plan Toys je už 30 rokov úspešne fungujúca firma v odbore výroby vysoko kvalitných ekologických hračiek.

Firma vznikla v roku 1981 na juhu Thajska a v tejto oblasti funguje dodnes. Vo svojej produkcii využíva drevo z kaučukovníkové, ktoré už neprodukujú latexové mlieko. Spoločnosť toto drevo vykupuje od farmárov, pre ktoré už nemá žiadnu hodnotu, ale tiež dbá na to, aby boli opätovne vysadené stromy nové. Práve použitím týchto stromov, je výroba trvalo udržateľná, ekologická a navyše z vysoko kvalitného materiálu. Výrobný proces je navrhnutý tak, aby sa za využitia solárnej energie a biomasy maximálne šetrila energia a nedochádzalo k žiadnej produkcii odpadu.

PlanToys používa vo svojej výrobe hračiek lepidlo bez formaldehydov a farby na vodnej báze, ktoré sú bezpečné, bez olova a iných ťažkých kovov. Pre obaly a tlačené materiály sa využíva recyklovaný papier. Hračky majú certifikát FSC (pre ekologicky šetrné, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné obhospodarovanie lesov) a ISO 9001 (pre vysokú kvalitu produktov) a 14001 (manažment životného prostredia).

Firma získala akreditáciu o sociálnej zodpovednosti (OHSAS 18001), čo vypovedá o perfektnom vzťahu k zamestnancom a vytváraní bezpečného a zdravého pracovného prostredia. Firma zamestnáva okrem iného aj osoby so zdravotným postihnutím, pravidelne sponzoruje mnoho aktivít pre deti, ako sú detské kluby, ihriská, knižnice a herne, ale dokonca aj spolupracuje s mamičkami detí s rôznym postihnutím a spolu s nimi vytvára hračky, ktoré môžu týmto deťom pomôcť .

Hračky od PlanToys podporujú hru, kreatívne myseľ a učí deti o svete okolo nás.   O ich úspechu vypovedajú tiež desiatky ocenení z celého sveta.

Drevené parkovisko s autami a vrtuľníkom

Cena: 83,88 EUR

Skladom: 1 ks

Detský podbradník Little Chums Cat - mačička

Cena: 6,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Plyšový zajac Athos

Cena: 25,32 EUR

Skladom: 1 ks

Uzatvárateľný box - debna na hračky Dinosaurus

Cena: 31,96 EUR

Odoslanie:do 10 dní !

Ťahacie psík Ella

Cena: 23,00 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Uzatvárateľný box - debna na hračky Ovečka

Cena: 31,96 EUR

Odoslanie:do 10 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.