Úvod  \ Puzzle Divoká savana 2x24 kusov

SentoSphere - Puzzle Divoká savana 2x24 kusov

Puzzle Divoká savana 2x24 kusov - 0 ks

15,79 EUR

Výrobca: SentoSphere

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: SSP7700

Puzzle Divoká savana, Sentosphere

Súprava dvoch poetických puzzle po 24 kusoch od firmy Sentosphere nadchne všetky malé deti aj ich rodičov. Veľké pevné dieliky sa budú deťom dobre skladať a rozkošné obrázky ich zaujmú.

Puzzle sú s tematikou zvieratiek v savane. V balení nájdete dva obrázky s hodvábnym nádychom po 24 kusoch.

Najprv si rozdeľte dieliky jednotlivých obrázkov. Poznáte ich podľa odlišných znakov na zadných stranách dielikov. A potom sa môžete pustiť do skladania.

Puzzle deti zabavia na dlhú dobu, rozvíja ich kreativitu, predstavivosť a jemnú motoriku.

Poskladané obrázky môžu byť tiež skvelou dekoráciou detskej izby.

Obsahuje 2 obrázky po 24 kúskoch puzzle, veľkosť dielika 5,7x5,5 cm.

Veľkosť zložených puzzle 33x23 cm

Odporúčaný vek od 3 rokov

 

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie potom obohatila o ďalšie hry podporujúce zvyšné štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve cez zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak as postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálna záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80 % surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.

Moje prvé nožnice - Slon

Cena: 3,71 EUR

Skladom: 2 ks

Kreatívna sada mozaika Na koni

Cena: 13,71 EUR

Skladom: 1 ks

Samolepky V záhrade

Cena: 3,33 EUR

Skladom: 2 ks

Moje prvé puzzle Dopravné prostriedky

Cena: 12,29 EUR

Skladom: 1 ks

Puzzle Na stavbe

Cena: 20,00 EUR

Skladom: 2 ks

Puzzle Môj deň

Cena: 8,92 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie následne obohatila o ďalšie hry podporujúce zostávajúce štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve skrze zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak a s postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálnu záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80% surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.