Úvod  \ Puzzle Žirafa

SentoSphere - Puzzle Žirafa

Puzzle Žirafa - 0 ks

22,08 EUR

Výrobca: SentoSphere

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: SSP7304

Puzzle Žirafa, Sentosphere

Krásne XL puzzle Žirafa od firmy Sentosphere zavedú deti na safari medzi elegantné žirafy. Čaká ich skladanie 500 veľkých dielikov pre tento obrázok, pri ktorých sa zabaví, zlepší si jemnú motoriku, sústredenie a predstavivosť.

Jednotlivé dieliky majú veľkosť 2,5x2,7 cm. Deťom sa s nimi bude dobre manipulovať a puzzle sú tak vhodné už pre deti od 8 rokov, ktoré s toľkými kúskami ešte len začínajú.

Obsahuje 500 dielikov puzzle, veľkosť dielika 2,5x2,7 cm.

Veľkosť zložených puzzle 68,5x48 cm

Odporúčaný vek od 8 rokov

 

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie potom obohatila o ďalšie hry podporujúce zvyšné štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve cez zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak as postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálna záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80 % surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.

Puzzle Rozkvitnutá jar

Cena: 16,63 EUR

Skladom: 1 ks

Znovupoužiteľné samolepky Miss Lilypink

Cena: 7,50 EUR

Skladom: 2 ks

Puzzle - obraz Oslava na rieke

Cena: 20,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Puzzle vzdelávacie Zaujímavosti sveta

Cena: 33,00 EUR

Skladom: 3 ks

Samolepková sada - Oceán

Cena: 7,29 EUR

Skladom: 2 ks

Puzzle Život pod morom

Cena: 16,21 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie následne obohatila o ďalšie hry podporujúce zostávajúce štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve skrze zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak a s postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálnu záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80% surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.