Úvod  \ Puzzle Život pod morom

SentoSphere - Puzzle Život pod morom

Puzzle Život pod morom - 0 ks

16,21 EUR

Výrobca: SentoSphere

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: SSP7602

Puzzle Život pod morom, Sentosphere

Poetické puzzle Život pod morom od firmy Sentosphere nadchne všetkých malých milovníkov vody, oceánov, rybičiek a vodného sveta. Veľké pevné dieliky sa budú deťom dobre skladať a rozkošné obrázky ich zaujmú.

Puzzle deti zabavia na dlhú dobu, rozvíja ich kreativitu, predstavivosť a jemnú motoriku.

Poskladané obrázky môžu byť tiež skvelou dekoráciou detskej izby.

Obsahuje 36 dielikov puzzle, veľkosť dielika 5,5x3,8 cm.

Veľkosť zložených puzzle 33x23 cm

Odporúčaný vek od 4 rokov

 

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie potom obohatila o ďalšie hry podporujúce zvyšné štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve cez zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak as postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálna záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80 % surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.

Módne omaľovánky - maľovanie Laura a priatelia

Cena: 6,88 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Výroba cukríkov

Cena: 33,29 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Puzzle - Opica

Cena: 17,50 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Logic Case Logická hra - štartovacia sada 4

Cena: 15,00 EUR

Skladom: 3 ks

Balančná hra Medvedík Eddy Michelle Carlslund

Cena: 24,96 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Puzzle - obraz Dúhové tigre

Cena: 16,25 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie následne obohatila o ďalšie hry podporujúce zostávajúce štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve skrze zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak a s postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálnu záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80% surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.