Úvod  \ Pyramída Garáž s autíčkami a vrtuľníkom

Scratch Europe - Pyramída Garáž s autíčkami a vrtuľníkom

Pyramída Garáž s autíčkami a vrtuľníkom - 1 ks

20,43 EUR

Výrobca: Scratch Europe

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: SC6181088

Pyramída Garáž s autíčkami a vrtuľníkom, Scratch

Pyramída Garáž s autíčkami a vrtuľníkom Scratch je kartónová skladačka, z ktorej si deti postavia veľkú garáž pre malá drevená autíčka a vrtuľník.

Deti sa môžu hrať dvojakým spôsobom. Kartónové kocky si môžu postaviť na seba a vytvoriť si tak vysokú vežu, kde zároveň najnižšie a najväčší kocka slúži ako garáž pre autíčka a vrtuľník alebo môžu skladať kocky vedľa seba a vytvoriť tak veľkého hada, na ktorom sa objaví obrázok vlaku.

Deti si stavaním zlepší jemnú motoriku, obratnosť, rozvinú si fantáziu vytváraním príbehov, ktoré sa na kockách odohrávajú.

Okrem stavania kociek si tiež môžu hrať s drevenými hračkami, ktoré sú súčasťou. Sanitka, vrtuľník a hasiči pri zásahu, to baví každé malé dieťa!

Na kockách sú vyobrazené dopravné prostriedky, hasiči pri zásahu, čísla s počtom dopravných prostriedkov a vláčik s vagónmi.

Sada obsahuje 5 pevných kartónových kociek, drevenú sanitku, hasičov a vrtuľník. Všetko je umiestnené v krabici s popruhom pre jednoduché prenášanie.

Hračka podporuje rozvoj jemnej motoriky a rozvíja predstavivosť.

Materiál kvalitné drevo a kartón

Veľkosť balenia 15x15x20 cm

Vhodné pre deti od 12 mesiacov

 

Belgická značka Scratch je pomerne mladou značkou na hračkárskom trhu a práve preto prináša na trh hračky v novom modernom dizajne as novými nápadmi.

Design hračiek Scratch vzniká v Belgicku a podieľa sa na ňom tím mladých ľudí, ktorých spája nadšenie pre svoju prácu. Tím je zložený z mladých rodičov a špecialistov, ktorý zohľadňuje vo svojich návrhoch nároky detí i rodičov na hračky, a to ruka v ruke s moderným nadčasovým dizajnom, dôrazom na inováciu a maximálnu bezpečnosť produktov.

Každá z hračiek je navrhovaná špeciálne pre triedu vek detí s ohľadom na ich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznanie jednotlivých farieb a tvarov.

Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané. Všetky hračky a výrobky prechádzajú pravidelnou kontrolou v súlade s európskymi a medzinárodnými normami. S hračkami Scratch si môžu byť rodičia istí, že volí to najlepšie pre svoje dieťa.

Bingo Farby

Cena: 16,00 EUR

Skladom: 1 ks

Krabičková veža Veľká pyramída Farma

Cena: 22,58 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Pečiatky StampoBaby Zvieratká z ďaleka

Cena: 14,62 EUR

Skladom: 1 ks

Hrkálky Náradie Papa and Me, ružové

Cena: 9,73 EUR

Skladom: >10 ks

Drevené magnetky Jungle

Cena: 12,65 EUR

Skladom: 1 ks

Edulodo Tvary

Cena: 16,15 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.