Úvod  \ Rumba gule Sovička

Scratch Europe - Rumba gule Sovička

Rumba gule Sovička - 1 ks

6,60 EUR

Výrobca: Scratch Europe

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: SC6181813

Rumba gule Sovička Scratch

Rumba gule (maracas) sú detským hudobným nástrojom, ktorý je vhodný aj pre najmenšie deti. Sú príjemné a ľahké do ruky a majú príjemný nepríliš hlasný zvuk.

Hudba i hudobné nástroje prispievajú k správnemu vývoju dieťaťa, vzbudzujú v nich záujem o hudbu a podporujú nácvik rytmu.

Materiál: drevo

Veľkosť 4,5x16 cm

Vhodné pre deti od 12 mesiacov

 

Belgická značka Scratch je pomerne mladou značkou na hračkárskom trhu a práve preto prináša na trh hračky v novom modernom dizajne a s novými nápadmi.

Design hračiek Scratch vzniká v Belgicku a podieľa sa na ňom tím mladých ľudí, ktorých spája nadšenie pre svoju prácu. Tím je zložený z mladých rodičov a špecialistov, ktorý zohľadňuje vo svojich návrhoch nároky detí aj rodičov na hračky, a to ruka v ruke s moderným nadčasovým dizajnom, dôrazom na inováciu a maximálnu bezpečnosť produktov.

Každá z hračiek je navrhovaná špeciálne pre triedu vek detí s ohľadom na ich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznanie jednotlivých farieb a tvarov.

Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané. Všetky hračky a výrobky prechádzajú pravidelnou kontrolou v súlade s európskymi a medzinárodnými normami. S hračkami Scratch si môžu byť rodičia istí, že volí to najlepšie pre svoje dieťa.

Tamburína Confetti bez bubienka

Cena: 9,00 EUR

Skladom: 1 ks

Magnetická abeceda Safari

Cena: 10,44 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Rumbakoule Confetti

Cena: 6,00 EUR

Skladom: 2 ks

Farma so zvieratkami 2v1

Cena: 22,20 EUR

Skladom: 1 ks

Drevený vláčik

Cena: 22,32 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Zatĺkacia hračka Farma

Cena: 22,32 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.