Úvod  \ Skladacia pyramída Farma 2

Scratch Europe - Skladacia pyramída Farma 2

Skladacia pyramída Farma 2 - 1 ks

16,48 EUR

Výrobca: Scratch Europe

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: SC6181097

Skladacia pyramída Farma, Scratch

Edukatívne pyramída Farma Scratch ukrýva veľa možností stavania a skladanie. Kocky môžu byť stavané jedna na druhú do výšky alebo vedľa seba ako puzzle.

Z 10 kociek rôznych rozmerov postavte dlhého hada s obrázkom alebo vysokú vežu. Zábava, ktorá dieťaťu rozvíja jemnú motoriku a predstavivosť.

Na jednotlivých kockách je ukryté puzzle znázorňujúci svet zvierat a rastlín pod zemou, ktoré pri stavaní kociek do výšky nie je viditeľné. Bude úlohou vašich detí ho správne zostaviť.

Na kockách sú zobrazené zvieratá buď samostatne alebo v skupinách. Deti sa tak pomocou kociek učia skladať veža, zostavovať puzzle, poznávať zvieratká, rôzne druhy zeleniny a počítať do 10.

Pyramída Scratch je veľmi podarená edukatívne hračka pre najmenšie deti.

Celková výška pyramídy je 107 cm!

Veľkosť kociek: 15x15x cm

Materiál je odolný a trvanlivý kartón

Vhodné pre deti od 12 mesiacov

 

Belgická značka Scratch je pomerne mladou značkou na hračkárskom trhu a práve preto prináša na trh hračky v novom modernom dizajne as novými nápadmi.

Design hračiek Scratch vzniká v Belgicku a podieľa sa na ňom tím mladých ľudí, ktorých spája nadšenie pre svoju prácu. Tím je zložený z mladých rodičov a špecialistov, ktorý zohľadňuje vo svojich návrhoch nároky detí i rodičov na hračky, a to ruka v ruke s moderným nadčasovým dizajnom, dôrazom na inováciu a maximálnu bezpečnosť produktov.

Každá z hračiek je navrhovaná špeciálne pre triedu vek detí s ohľadom na ich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznanie jednotlivých farieb a tvarov.

Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané. Všetky hračky a výrobky prechádzajú pravidelnou kontrolou v súlade s európskymi a medzinárodnými normami. S hračkami Scratch si môžu byť rodičia istí, že volí to najlepšie pre svoje dieťa.

Vkladacie nákladiak so zvieratkami Cirkus

Cena: 35,00 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Vkladacie nákladiak so zvieratkami Farma

Cena: 35,00 EUR

Skladom: 1 ks

Hasičský voz s náradím

Cena: 39,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Karkulka s aktivitami

Cena: 43,00 EUR

Skladom: 1 ks

Pyramída Garáž s autíčkami a vrtuľníkom

Cena: 20,00 EUR

Skladom: 1 ks

Vykulená sova OZZY SUKI

Cena: 10,65 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.