Úvod  \ Vkladacia kravička s tvarmi

Scratch Europe - Vkladacia kravička s tvarmi

Vkladacia kravička s tvarmi - 1 ks

40,24 EUR

Výrobca: Scratch Europe

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: SC6181007

Drevená ťahacia a vkladacia kravička s tvarmi Scratch

Drevená ťahacia kravička obsahuje populárne vkladanie tvarov, ktoré precvičia jemnú motoriku, naučí tvary i farby. Keď deti tvary vloží a naložia, môžu si s kravičkou jazdiť ako s autíčkom.

Deti musia jednotlivé tvary aj loptičku vložiť do správnych otvorov. Počas toho je možné deťom vysvetľovať a učiť ich farby i tvary. Deti si vkladaním precvičujú jemnú motoriku. Keď je vkladanie tvarov prestane baviť, môžu kravičku chytiť za povrázok a ťahať ju po podlahe.

Medzi drevenými kolieskami je vložená gumová vložka, ktorá chráni chúlostivé podlahy pred prípadným poškriabaním. Deti sa tak môžu s hračkou voľne pohybovať bez toho aby došlo k poničeniu podláh.

Materiál drevo
Veľkosť 24,5 x 17 x 22 cm
Vhodné pre deti od 12 mesiacov

 

Belgická značka Scratch je pomerne mladou značkou na hračkárskom trhu a práve preto prináša na trh hračky v novom modernom dizajne a s novými nápadmi.

Design hračiek Scratch vzniká v Belgicku a podieľa sa na ňom tím mladých ľudí, ktorých spája nadšenie pre svoju prácu. Tím je zložený z mladých rodičov a špecialistov, ktorý zohľadňuje vo svojich návrhoch nároky detí aj rodičov na hračky, a to ruka v ruke s moderným nadčasovým dizajnom, dôrazom na inováciu a maximálnu bezpečnosť produktov.

Každá z hračiek je navrhovaná špeciálne pre triedu vek detí s ohľadom na ich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznanie jednotlivých farieb a tvarov.

Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané. Všetky hračky a výrobky prechádzajú pravidelnou kontrolou v súlade s európskymi a medzinárodnými normami. S hračkami Scratch si môžu byť rodičia istí, že volí to najlepšie pre svoje dieťa.

Hudobný stolík 3v1 Rybička

Cena: 35,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Vkladacie nákladiak so zvieratkami Cirkus

Cena: 30,00 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Prvá kniha - obojstranný mantinel do postieľky

Cena: 23,96 EUR

Skladom: 1 ks

Vrtuľové hasičské lietadlo na gumu

Cena: 12,00 EUR

Skladom: 1 ks

3D magnetická skladačka Vesmírna raketa

Cena: 18,00 EUR

Skladom: 1 ks

Obojstranné domino - puzzle Zvieratká

Cena: 8,40 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.