Úvod  \ Výroba zo živice - náplň

SentoSphere - Výroba zo živice - náplň

Výroba zo živice - náplň - 0 1

16,63 EUR

Výrobca: SentoSphere

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: SSP745

Výroba zo živice - náplň, SentoSphere

Vyrob si vlastnú dekoráciu zo živice a farieb. Je to také jednoduché a pritom tak zábavné! S francúzskou značkou SentoSphere to zvládneš.

Táto kreatívna súprava ponúka možnosť vyrobiť si dekorácie zo živice. Manipulácia a vlastná výroba je jednoduchá a bez rizika. Zmiešajte živicu s katalyzátorom, nalejte ju do foriem a príveskov a pridajte dekorácie. Za 20 hodín môžete svoje výtvory ľahko vybrať z foriem a premeniť ich tak na nádherné diela.

Tvorenie je zábavné, podnecuje fantáziu a vytvára možnosť vyrobiť si niečo originálne, svoje a jedinečné.

Táto kreatívna súprava urobí radosť všetkým väčším deťom a slečnám.

Balenie obsahuje: 120 ml živice, 100 ml katalytického činidla, 1 tyčinka na manipuláciu s doplnkami, 1 silikónová forma na kľúčenku, rukavice

Súprava je vhodná pre deti od 10 rokov

 

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie potom obohatila o ďalšie hry podporujúce zvyšné štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve cez zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak as postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálna záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80 % surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.

Magnetická skladačka Matematika a čísla

Cena: 23,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Výroba šperkov - kreatívne sada Neónové náramky

Cena: 13,00 EUR

Skladom: 1 ks

Kreatívna sada Lapač slnka - trblietavý motýľ

Cena: 24,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Kreatívna sada Vianočné dekorácie k ušitie

Cena: 22,71 EUR

Skladom: 1 ks

Vyrob si šperky zo živice

Cena: 37,00 EUR

Skladom: 1 ks

Puzzle - Slon

Cena: 17,50 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie následne obohatila o ďalšie hry podporujúce zostávajúce štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve skrze zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak a s postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálnu záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80% surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.