Úvod  \ Zábavná húkačka - klaksón so svetlom na bicykel - čierna

Mini Hornit - Zábavná húkačka - klaksón so svetlom na bicykel - čierna

Zábavná húkačka - klaksón so svetlom na bicykel - čierna - 1 0

20,79 EUR

Výrobca: Mini Hornit

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 5353BLBL

Zábavná húkačka - klaksón na bicykel a svetlo Mini Hornit

Zábavná húkačka so svetlom na bicykel Mini Hornit je skvelá vec pre malé i väčšie cyklistov. Nastavte si zvuk, ktorý sa vám páči, rozsvieťte svetlo a jedom!

Poznáme to všetci. Deti idú na bicykli, odrážadle či kolobežke a náhle majú niekoho v ceste. Potrebujú ho upozorniť, že ho predbehne. Volaním je to zdĺhavé, navyše nie sú deti v tejto chvíli väčšinou počuť. Je potrebné mať poriadnu húkačku - klaksón, ktorým chodcov či iného jazdca upozorníme, že ho budeme míňať. Klaksón Mini Hornit je pre tieto účely skvelá a ešte aj zábavná. Niekoľko druhov zvuku klaksónu, ktorý upozorní, pobaví deti aj dospelých.

Deti si môžu vybrať zvuky: zvonček, automobil, polícia, motorka, laser, helikoptéra, hasiči, prd, magické kúzlo, lietadlo, húkačka, grgnutie, vlk, kohút, lev, slon, kôň, sršeň, čarovný koberec, bomba, cúvajúci nákladiak , vlak, trúbka a klaksón.

Aby boli deti počuť podľa vašich predstáv, môžete si na klaksónu nastaviť 3 intenzity zvuku - nízka, stredná, vysoká.

Okrem toho, že deti musia byť počuť, musí byť tiež vidieť. Občas sa stane, že sa z výletu vraciame za šera či po tme. Je dobré mať na bicykli svetlo. Zábavná húkačka má oboje.

Svetlo, kde si môžeme nastaviť či bude svietiť nabielo alebo zelene, či bude svietiť stále či blikať. Skvelá blikačka, ktorá svieti intenzitou 12 lumenov je bezpečná a pritom zábavná.

Pre väčšiu bezpečnosť detí je húkačka dodávaná s diaľkovým ovládaním. Vďaka tomuto ovládanie nemusí deti v prípade trúbenie dávať dole ruky z riadidiel.

Húkačka sa na riadidlá pripevňuje pomocou gumových krídielok, ľahko sa tak teda nasadzuje aj dáva dole a je vhodná pre akýkoľvek typ riadidiel.

Deti milujú jazdu na akýchkoľvek kolesových prostriedkoch. Táto zábavná húkačka však túto lásku ku kolesovým prostriedkom ešte znásobí. Deti budú nadšené, keď pôjdu napríklad ako formula, vlak či budú vydávať húkačkou smiešne zvuky.

Zvukový klaksón je skvelý a zároveň praktický darček pre menšie i väčšie det!

Zábavná húkačka spĺňa krytie IP33 (produkt odoláva striekajúcej vode a slabému dažďu).

Výrobok vyžaduje 2x1,5V AAA batérie (sú súčasťou)

Sada obsahuje: zábavnou húkačku so zvukmi a svetlom, diaľkové ovládanie

Veľkosť 10x4,5x3 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov.

 

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.