Úvod  \ Zmyslové kocky

Plan Toys - Zmyslové kocky

Zmyslové kocky - 0 ks

22,60 EUR

Zľava: 30% (-9,69 EUR)

Bežne:  32,29 EURNajnižšia cena, za ktorú sa produkt ponúkal v posledných 30 dňoch pred začatím zľavy.

Výrobca: Plan Toys

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: PT5531

Zmyslové kocky, Plan Toys

Ako funguje náš zrak, sluch či hmat? Zmyslové kocky budú peknú hračkou pre deti. Pomocou nich môžu objavovať, čo cítime, ako možno skresliť obraz a zaujmú aj ich sluch.

9 zmyslových kociek budú náučnú zábavou pre malé deti.

Sada obsahuje plátenné vrecko a v ňom 3 zrakové kocky, 3 sluchové kocky a 3 štruktúrované kocky pre hmat. kocky tiež podporujú vnímanie vlastného tela a vlastného pohybu.

Materiál: ekologické drevo

Vhodné pre deti od 12 mesiacov

 

Plan Toys je už 30 rokov úspešne fungujúce firma v obore výroby vysoko kvalitných ekologických hračiek. Firma vznikla v roku 1981 na juhu Thajska a v tejto oblasti funguje dodnes. Vo svojej produkcii využíva drevo z kaučovníků, ktoré už neprodukujú latexové mlieko. Spoločnosť toto drevo vykupuje od farmárov, pre ktoré už nemá žiadnu hodnotu, ale tiež dbá na to, aby boli použité na obnovu stromy nové. Práve použitím týchto stromov je výroba trvalo udržateľná, ekologická a navyše z vysoko kvalitného materiálu. Výrobný proces je navrhnutý tak, aby sa za využitie solárnej energie a biomasy maximálne šetrila energia a nedochádzalo k žiadnej produkcii odpadu.

Plan Toys používa vo svojej výrobe hračiek lepidlo bez formaldehydov a farby na vodnej báze, ktoré sú bezpečné, bez olova a iných ťažkých kovov. Pre obaly a tlačené materiály sa využíva recyklovaný papier. Hračky majú certifikát FSC (pre ekologicky šetrné, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné obhospodarovanie lesov) a ISO 9001 a 14001.

Hračky od Plan Toys podporujú hru, kreatívne myseľ a učí deti o svete okolo nás. O ich úspechu vypovedajú tiež desiatky ocenení z celého sveta.

 

Drevená motorická veža Čísla a počítanie

Cena: 17,54 EUR

Skladom: 1 ks

Náučná hra Motýlia lúka

Cena: 22,46 EUR

Skladom: 2 ks

Drevená motorická veža Čísla a počítanie

Cena: 17,54 EUR

Skladom: 1 ks

Rozkvitnutá záhradka do vane

Cena: 31,21 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Muchláček mazlík na spanie Psík Organic

Cena: 16,46 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.