Úvod  \ Akrylové fixy BRUSH PENS - 20 farieb

Artmagico - Akrylové fixy BRUSH PENS - 20 farieb

Akrylové fixy BRUSH PENS - 20 farieb - 0 ks

24,96 EUR

Výrobca: Artmagico

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: ARTM80456

Akrylové fixy BRUSH PENS - 20 farieb, Artmagico

S kvalitnými akrylovými fixkami a popisovačmi od firmy Artmagico sa môžete hrať a tvoriť podľa ľubovôle. Tieto výrazné a sýte farby vám pomôžu prekryť maľbou papier, kamienky, textil, sklo, drevo, plast a ďalšie materiály. Stačí len zapojiť fantáziu a tvoriť.

Prémiové fixy Brush pens majú štetcový hrot. Môžete s ním maľovať tenké linky, ale používať fixu aj ako štetec. Prispôsobí sa skvele vášmu tlaku, ktorý na fix tvoríte. Linku môžete namaľovať od 1 do 3 mm.

Vďaka štetcovému hrotu môžete maľovať obrázky, obrazy, ale používať aj štetce k modernej obľúbenej kaligrafii.

Fixy majú perfektné krycie vlastnosti, čo oceníte najmä na čiernom povrchu. Tu budete len ťažko hľadať fixkám konkurenciu.

Akrylové popisovače Artmagico obsahujú inovatívny atrament na vodnej báze. Sú využiteľné na všetky typy povrchov. Majú plynulý tok farby, vysokú kryciu schopnosť, jasné a konzistentné farby. V tele fixy nájdete akrylovú farbu spoločne so spojivom, ich spojenie je zaistené guličkou, ktorá pri preštrchaní zaistí správnu konzistenciu.

Fixy Artmagico sú plnené kvalitným talianskym atramentom, ktorý zaisťuje nepriehľadnosť farieb. Hroty sú vyrobené v Japonsku a sú zárukou dlhodobej výdrže. Výsledný produkt je vodeodolný a svetlostály, farby zostávajú jasné a nedochádza k ich vyblednutiu.

Farby spolu môžete vzájomne miešať, fixky môžete tieňovať a tak rovnako pri práci môžete využiť obyčajnú vodu a štetec as farbami sa hrať. Vďaka tejto technike bude vaša práca dokonalá. Fixy výborne padnú do ruky.

Akrylové fixy nie sú hračka a nie sú určené pre najmenšie deti. Dbajte tiež na opatrnosť pri štrchaní a skontrolujte, či je viečko zatvorené. Akrylové farby s najväčšou pravdepodobnosťou nevyperiete z oblečenia. Zvážte teda, čo vášmu dieťaťu oblečiete pri maľovaní týmito fixami.

Fixy sú rýchloschnúce v žiarivých farbách a majú atrament odolný proti vyblednutiu. Sú vodeodolné, UV-odolné, bez zápachu a bez toxických materiálov.

S akrylovými fixkami sa môžete hrať a tvoriť podľa ľubovôle. Využijete ich na väčšinu materiálov, môžete kombinovať rôzne maliarske techniky a vytvárať krásne umelecké diela.

Fixy nie sú hračka a nie sú určené pre najmenšie deti.

Šírka hrotu: štetcový typ 1-3 mm

Balenie obsahuje: 20 farieb fixiek

 

Akrylové fixy - ich použitie a skladovanie

Akrylovú fixu môžete vďaka jej špecifickým vlastnostiam použiť na všetky materiály - porézne aj neporezné. Pred použitím fixky dobre pretrepte, aby bola farba konzistentná a dosiahli ste správny krycí efekt. Maľujte na papier, drevo, plast, sklo, porcelán, keramiku, kožu, koženku, kameň a mnoho ďalších. Pri použití na neporezové materiály typu sklo, porcelán, kameň a ďalšie môže dôjsť k mechanickému porušeniu farby, pokiaľ budete povrch utierať. Je preto potrebné fixy správne zafixovať. Na poréznych materiáloch typu papier, drevo, látka a ďalšie je potrebné fixu dôkladne pretrepať, aby sa vám nerozpíjala.

Akrylové fixy skladujte najlepšie v ľahu, aby nedochádzalo k zasychaniu farby a vysychádza hrotu.

Na niektorých typoch povrchov je akrylové fixy vhodné zafixovať z dôvodu vyššej odolnosti, aby sme zamedzili mechanickému poškodeniu vášho výtvoru.

Obojstranné fixy Creatissimo - 80 kusov

Cena: 32,92 EUR

Skladom: 1 ks

Akrylové fixy SMART s jemným hrotom - 10 farieb

Cena: 10,38 EUR

Skladom: 1 ks

Akrylové farby 12 kusov

Cena: 4,58 EUR

Skladom: 1 ks

Akrylové fixky Extra jemný hrot 0,7 mm - 42 farieb

Cena: 40,79 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Akrylové fixy SMART s jemným hrotom - 10 farieb

Cena: 10,38 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.