Úvod  \ Akrylové fixy Stredný hrot 2 mm - 12 farieb

Artmagico - Akrylové fixy Stredný hrot 2 mm - 12 farieb

Akrylové fixy Stredný hrot 2 mm - 12 farieb - 0 ks

12,46 EUR

Výrobca: Artmagico

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: ARTM80098

Akrylové fixy PREMIUM Stredný hrot 2 mm - 12 farieb, Artmagico

S kvalitnými akrylovými fixkami a popisovačmi od firmy Artmagico sa môžete hrať a tvoriť podľa ľubovôle. Tieto výrazné a sýte farby vám pomôžu prekryť maľbou papier, kamienky, textil, sklo, drevo, plast a ďalšie materiály. Stačí len zapojiť fantáziu a tvoriť.

Artmagico fixy so stredným hrotom so šírkou linky 2-3 mm z kolekcie PREMIUM majú prémiové spracovanie a perfektný atrament v lesklých farbách a prefektnými krycími vlastnosťami. Poteší aj tých najnáročnejších umelcov.

Pred maľovaním fixky dobre pretrepte a potom sa už nechajte unášať krásne krycími a lesklými odtieňmi farieb. Vďaka šírke hrotu týchto fixiek môžete vyfarbovať predovšetkým väčšie plochy.

Akrylové popisovače Artmagico obsahujú inovatívny atrament na vodnej báze. Sú využiteľné na všetky typy povrchov. Majú plynulý tok farby, vysokú kryciu schopnosť, jasné a konzistentné farby. V tele fixy nájdete akrylovú farbu spoločne so spojivom, ich spojenie je zaistené guličkou, ktorá pri preštrchaní zaistí správnu konzistenciu.

Fixy Artmagico sú plnené kvalitným talianskym atramentom, ktorý zaisťuje nepriehľadnosť farieb. Hroty sú vyrobené v Japonsku a sú zárukou dlhodobej výdrže. Sú z pórovitého vlákna. Hrot fixy je tvarovaný do guľata a maľovanie je ľahké. Výsledný produkt je vodeodolný a svetlostály, farby zostávajú jasné a nedochádza k ich vyblednutiu.

Farby spolu môžete vzájomne miešať, fixky môžete tieňovať a tak rovnako pri práci môžete využiť obyčajnú vodu a štetec as farbami sa hrať. Vďaka tejto technike bude vaša práca dokonalá. Fixy výborne padnú do ruky.

Akrylové fixy sú použiteľné na všetky typy povrchov. Pred prvým použitím je fixiek nutné dokonale (aspoň 10x) preštrchať a aktivovať. Po pretrepaní fixky odstráňte viečko fixky a hrot stláčajte dovnútra tela fixky tak, že bude úplne zachádzať a nebude viditeľný. Opakujte tak dlho, kým do hrotu nenatečie farba. Tak je fix pripravený na použitie. Pri ďalšom použití nezabudnite fixku opäť pretrepať a stlačte hrot dovnútra napríklad o papier 2-3x. Fix sa vám tak opäť dokonale pripraví a premieša.

Akrylové fixy nie sú hračka a nie sú určené pre najmenšie deti. Obsahujú malé časti – hroty, ktoré deti môžu ľahko vytiahnuť a môžu spôsobiť zadusenie. Dbajte tiež na opatrnosť pri štrchaní a skontrolujte, či je viečko zatvorené. Akrylové farby s najväčšou pravdepodobnosťou nevyperiete z oblečenia. Zvážte teda, čo vášmu dieťaťu oblečiete pri maľovaní týmito fixami.

Fixy sú rýchloschnúce v žiarivých farbách a majú atrament odolný proti vyblednutiu. Sú vodeodolné, UV-odolné, bez zápachu a bez toxických materiálov.

S akrylovými fixkami sa môžete hrať a tvoriť podľa ľubovôle. Využijete ich na väčšinu materiálov, môžete kombinovať rôzne maliarske techniky a vytvárať krásne umelecké diela.

Fixy nie sú hračka a nie sú určené pre najmenšie deti.

Šírka hrotu: 2 mm

Balenie obsahuje: 12 farieb fixiek

 

Akrylové fixy - ich použitie a skladovanie

Akrylovú fixu môžete vďaka jej špecifickým vlastnostiam použiť na všetky materiály - porézne aj neporezné. Pred použitím fixky dobre pretrepte, aby bola farba konzistentná a dosiahli ste správny krycí efekt. Maľujte na papier, drevo, plast, sklo, porcelán, keramiku, kožu, koženku, kameň a mnoho ďalších. Pri použití na neporezové materiály typu sklo, porcelán, kameň a ďalšie môže dôjsť k mechanickému porušeniu farby, pokiaľ budete povrch utierať. Je preto potrebné fixy správne zafixovať. Na poréznych materiáloch typu papier, drevo, látka a ďalšie je potrebné fixu dôkladne pretrepať, aby sa vám nerozpíjala.

Akrylové fixy skladujte najlepšie v ľahu, aby nedochádzalo k zasychaniu farby a vysychádza hrotu.

Na niektorých typoch povrchov je akrylové fixy vhodné zafixovať z dôvodu vyššej odolnosti, aby sme zamedzili mechanickému poškodeniu vášho výtvoru.

Akrylové fixky Extra jemný hrot 0,7 mm - metalické 16...

Cena: 16,63 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Akrylové fixy SMART s jemným hrotom - 10 farieb

Cena: 10,38 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Akrylové fixy PRE LINE Green

Cena: 13,71 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Akrylové fixy BRUSH PENS - metalické 20 farieb

Cena: 19,96 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Akrylové fixy Extra jemný hrot 0,7 mm - 12 farieb

Cena: 12,46 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Akrylové farby 12 kusov

Cena: 4,58 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.