Úvod  \ Detské pečiatky StampoBaby Domáci maznáčikovia

AladinE - Detské pečiatky StampoBaby Domáci maznáčikovia

Detské pečiatky StampoBaby Domáci maznáčikovia - 1 ks

16,63 EUR

Výrobca: AladinE

Skladom: 1 ks

1 komentár

Kat. číslo: ALA03801

Pečiatky StampoBaby Domáci maznáčikovia, Aladine

Pečiatky StampoBaby Domáci maznáčikovia je sada 4 ergonomicky tvarovaných pečiatok vhodných pre najmenšie deti. Pečiatka ponúka jednoduchý úchop, hlbokú textúru a veľký obrázok!

StampoBaby sú pečiatky určené pre najmenšie deti. Umožňujú prvé ľahké vytváranie obrázkov, ktoré je možné tiež domaľovávať a vyfarbovať.

Pomocou pečiatok môžete deti naučiť ako sa volajú domáce zvieratká, kde žijú a čo napríklad jedia.

StamboBaby sú viac než pečiatky. Ak máte čas - sadnite si k svojim deťom a využite naplno potenciál tejto interaktívne hračky:

Samostatnosť a sebadôvera: V batelocím veku "ja sám" je jednoducho úžasné umožniť dieťaťu pocítiť, aké to je, keď niečo zvládne samo bez pomoci dospelých. Jeho jemná motorika ešte nie je zralá dosť na to, aby dokázalo dokonale ovládať ceruzku a aby nakreslilo obrázok plný detailov. Dieťa však už pozná zvieratká. Pomocou pečiatok teraz dieťa bez pomoci vytvorí dokonalý obrázok. Podeľte sa s dieťaťom o tú obrovskú radosť, že niečo zvládlo samo. Sú to prvé a veledůležité krôčiky k zdravej sebadôvere. Uvidíte, že sa mu to bude páčiť natoľko, že bude chcieť pečiatkovať znovu a znovu. Znovu a zase objavovať to kúzlo, kedy ono samo vytvorí niečo dokonalého.

Jemná motorika a Grafomotorika a budovanie neurónových spojov: Ponúknite dieťaťu k narazítkovaným obrázkom pastelku, voskovku, štetec. Ideálne len jednu farbu. A ukaždte dieťaťu, že sa obrázok dá vyfarbiť. Obrázok, ktorý si dieťa samo vytvorí, sa stáva cieľom na vyfarbovanie. Možno úplne prvýkrát dieťa zažije skúsenosť, že jeho ruka môže byť predĺžená o nástroj. O kresliaci nástroj. A jeho vlastnej vôle môže nástroj ovládať. A vytvoriť grafickú stopu. Keď bude znovu a znovu trénovať, stopa bude presnejší, dieťa bude mať nad pastelkou väčšiu kontrolu. Čo sa deje v mozgu? Oko zaznamená cieľ, ten sa Prensa do mozgu, kde sa vytvorí komplexný odpoveď. Svaly sa pokúsi ovládnuť nástroj, pomocou ktorého sa na papier nanesie farebná stopa. Do tohto procesu sa zapája a prepája veľa neurónov, ktoré vytvára neurónovou dráhu. Čím častejšie sa táto situácia objavuje, tým viac sa spojenie upevňuje a automatizuje. Tu sa kladú základy neskorších úspechov v škole a dobre zorganizovaného mozgu. Pre nás je to zdanlivo jednoduché, pre malé dieťa však obrovská práce.

V balení nájdete 4 pečiatky, ktorá sa budú ľahko držať aj najmenším deťom.

Veľkosť razítkovaného obrázku cca 5 cm

Obsahuje 4 pečiatky (z oblečenia dobre prateľné) + pečiatkovacie podušku

Odporúčaný vek: od 18 mesiacov

Detské pečiatky StampoBaby Stavebné stroje

Cena: 16,63 EUR

Skladom: 1 ks

Moje prvé nožnice - Slon

Cena: 3,71 EUR

Skladom: 2 ks

StampoColors Farebné pečiatkovacie podušky - festival

Cena: 15,00 EUR

Skladom: 1 ks

Skladacia kvetina s loptičkami

Cena: 31,21 EUR

Skladom: 1 ks

Hra pre najmenších Ahoj nočník

Cena: 25,79 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Slon do vane - modrý

Cena: 16,63 EUR

Skladom: 1 ks

(1)
Perfektní

Přidáno: 13.07.2022 14:21:59

Nezisťujeme, či zverejnený komentár pochádza od spotrebiteľa, ktorý výrobok alebo službu skutočne použil alebo si ich zakúpil.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.