Úvod  \ Drevené chodítko s guličkami Sovička

Scratch Europe - Drevené chodítko s guličkami Sovička

Drevené chodítko s guličkami Sovička - 1 ks

86,04 EUR

Výrobca: Scratch Europe

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: SC6181433

Drevené chodítko s guličkami Sovička Scratch

Drevené chodítko Scratch bude bezpečnou oporou vášho dieťatka pri prvých krôčikoch. Poslúži ako chodítko a zároveň vozítko na hračky. Deti sa s ním rýchlo a ľahko naučia bezpečnému pohybu.

Deti milujú vozíčky, do ktorých si môžu vkladať obľúbené hračky, plyšáky a pod. Toto drevené chodítko poslúži pre vozenie vecí a zároveň pre zdokonalenie chôdze. Dieťaťu vydržia dlhú dobu a užije si s ním veľa zábavy.

Chodítko porastie s vašimi deťmi, má totiž nastaviteľnú výšku rukoväte a tiež nastaviteľný pojazd koliesok! Kľúčom možno kolieska povoliť alebo dotiahnuť podľa aktuálnych schopností dieťaťa. Pri jeho prvých krôčikoch sa kolieska dotiahnu, aby mu chodítko neujíždělo a malo pevnú oporu. Neskôr pri istejšie chôdzi sa naopak tlak na kolieska povolí, aby sa dieťa mohlo s chodítkom pohybovať rýchlejšie.

Detský vozíček je vyrobený z kvalitného bukového dreva a má gumové pneumatiky, ktoré zaisťujú extrémne tichú jazdu. Naviac chráni vašu podlahu pred poškriabaním, ktoré by mohla spôsobiť drevená kolieska.

Vozíček má rad guličiek ako počítadlo pre najmenšie deti.

Vozíček - chodítko je nadčasová hračka, ktorá je krásnym darčekom k 1. narodeninám.

Materiál kvalitné bukové drevo
Rozmer: 45 x 45 x 31 cm
Vhodné pre deti od 1-3 rokov

 

Belgická značka Scratch je pomerne mladou značkou na hračkárskom trhu a práve preto prináša na trh hračky v novom modernom dizajne a s novými nápadmi.

Design hračiek Scratch vzniká v Belgicku a podieľa sa na ňom tím mladých ľudí, ktorých spája nadšenie pre svoju prácu. Tím je zložený z mladých rodičov a špecialistov, ktorý zohľadňuje vo svojich návrhoch nároky detí aj rodičov na hračky, a to ruka v ruke s moderným nadčasovým dizajnom, dôrazom na inováciu a maximálnu bezpečnosť produktov.

Každá z hračiek je navrhovaná špeciálne pre triedu vek detí s ohľadom na ich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznanie jednotlivých farieb a tvarov.

Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané. Všetky hračky a výrobky prechádzajú pravidelnou kontrolou v súlade s európskymi a medzinárodnými normami. S hračkami Scratch si môžu byť rodičia istí, že volí to najlepšie pre svoje dieťa.

Drevený hojdací kôň

Cena: 139,72 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Magnetická abeceda Safari

Cena: 10,00 EUR

Skladom: 1 ks

Pirátsky nôž

Cena: 4,00 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Ťahacie psík Ella

Cena: 21,00 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Drevené chodítko s guličkami Rybička

Cena: 86,04 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Magnetická hra Veselé rybičky

Cena: 22,00 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.