Úvod  \ Hudobný stolík 3v1 Rybička

Scratch Europe - Hudobný stolík 3v1 Rybička

Hudobný stolík 3v1 Rybička - 1 ks

38,86 EUR

Výrobca: Scratch Europe

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: SC6181804

Hudobný stolík 3v1 Rybička Scratch

Hudobný stolík na nožičkách je určený pre najmenšie deti, ktoré tak môžu hrať na xylofón, bubienok a činely. Hudobná zábava pre celú rodinu.

Hudba i hudobné nástroje prispievajú k správnemu vývoju dieťaťa, vzbudzujú v nich záujem o hudbu a podporujú nácvik rytmu.

Materiál: drevo

Veľkosť 35,5 x 26 x 11 cm

Vhodné pre deti od 12 mesiacov.

 

Belgická značka Scratch je pomerne mladou značkou na hračkárskom trhu a práve preto prináša na trh hračky v novom modernom dizajne a s novými nápadmi.

Design hračiek Scratch vzniká v Belgicku a podieľa sa na ňom tím mladých ľudí, ktorých spája nadšenie pre svoju prácu. Tím je zložený z mladých rodičov a špecialistov, ktorý zohľadňuje vo svojich návrhoch nároky detí aj rodičov na hračky, a to ruka v ruke s moderným nadčasovým dizajnom, dôrazom na inováciu a maximálnu bezpečnosť produktov.

Každá z hračiek je navrhovaná špeciálne pre triedu vek detí s ohľadom na ich psychomotorický vývoj. Hračky Scratch podporujú rozvoj jemnej motoriky, koordináciu pohybov, logické myslenie a rozoznanie jednotlivých farieb a tvarov.

Všetky materiály použité na výrobu hračiek Scratch sú starostlivo vyberané. Všetky hračky a výrobky prechádzajú pravidelnou kontrolou v súlade s európskymi a medzinárodnými normami. S hračkami Scratch si môžu byť rodičia istí, že volí to najlepšie pre svoje dieťa.

Maľovaná tamburína

Cena: 13,46 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Xylofón Rybička

Cena: 13,00 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Drevený ježdík - hračka na tyči Papagáj

Cena: 12,88 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Ukulele sovičky

Cena: 34,00 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Hrkajúce vajíčko Confetti

Cena: 5,00 EUR

Skladom: 2 ks

Pečiatky StampoBaby Safari

Cena: 14,62 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.