Úvod  \ Kreatívna sada Vitrážové rybičky

SentoSphere - Kreatívna sada Vitrážové rybičky

Kreatívna sada Vitrážové rybičky - 0 ks

20,79 EUR

Výrobca: SentoSphere

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: SSP242

Kreatívna sada Vitrážové rybičky, Sentosphere

Kreatívna súprava od Sentosphere Vitrážové rybičky je farebný kolotoč, ktorý bude vytvárať žiarivé svietiace farby a radosť v detskej izbe.

Vytváranie dekorácií do detskej izby deti bavia. Tu si vyrobí dokonca mobilnú vitráž. Pomocou farebných túb si ozdobia roztomilé rybičky, ktoré nájdu v balení. Za niekoľko hodín po uschnutí ich postupne upevní na kolotoč a zavesí do izby. A potom už len môžu sledovať odlesky farieb a krásu v nasvietení slnečných lúčov.

Sada obsahuje 8 rybičiek na dozdobenie, 4 oceľové závesy na uchytenie, 10 tub farieb, nylonové vlákno 1,7 ma návod na použitie

Vhodné pre deti od 4 rokov.

 

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie potom obohatila o ďalšie hry podporujúce zvyšné štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve cez zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak as postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálna záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80 % surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.

Výtvarná sada so samolepkami Farebné tvary

Cena: 8,75 EUR

Skladom: 3 ks

Kreatívna sada Brmbolcové tvorenie Víly

Cena: 20,00 EUR

Skladom: 2 ks

Kreatívna sada Maľovanie podľa čísel Hmyz

Cena: 14,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Obrázky z piesku Lesné zvieratká

Cena: 10,63 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Samolepkové panoráma - Štyri ročné obdobia

Cena: 15,83 EUR

Skladom: 1 ks

Kreatívna súprava Výroba tkaných náramkov

Cena: 30,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

SentoSphere je francúzska firma, ktorá sa prostredníctvom hier alebo experimentálnych a kreatívnych sád zameriava na výrobu produktov podporujúcich ľudské zmysly - čuch, chuť, hmat, sluch a zrak.

Firma SentoSphere bola založená v roku 1989 pani Véronique Debroise, ktorej vášňou sú vône. Inšpiráciu hľadala po celom svete a na základe svojich poznatkov spísala niekoľko kníh. Rozhodla sa tiež navrhnúť niekoľko čuchových hier určených celým generáciám. Tie následne obohatila o ďalšie hry podporujúce zostávajúce štyri ľudské zmysly. Uvedomuje si, že západné vzdelávanie je totiž založené predovšetkým na výučbe práve skrze zmysly. Vznikli tak hry podporujúce čuch, chuť, hmat, sluch a zrak a s postupom rokov tiež pribudli experimentálne sady, ktoré sú hitom súčasnosti.

Produkty SentoSphere nesú mnoho ocenení. S ohľadom na bezpečnosť a kontrolu kvality zostáva výroba stále vo Francúzsku. Ďalším dôvodom je dôraz na ochranu životného prostredia a preto je samozrejmá recyklácia všetkých odpadov a minimálnu záťaž ovzdušia. Všetky produkty tak majú svoj pôvod z 80% surovín a komponentov vyrobených do vzdialenosti 400 km.