Úvod  \ Maľovanie na kamene - akrylové farby svietiace v tme

Cadence Boya - Maľovanie na kamene - akrylové farby svietiace v tme

Maľovanie na kamene - akrylové farby svietiace v tme - 0 ks

14,54 EUR

Výrobca: Cadence Boya

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: CB655165

Maľovanie na kamene - akrylové farby svietiace v tme, Cadence Boya

Maľovanie na kamene Cadence Boya je sada akrylových farieb vo farbách, ktoré svietia v tme. 5 kusov farieb vám umožní namaľovať množstvo krásnych kameňov, ktoré budú po nasvietení v tme žiariť.

Praktická sada akrylových farieb vo vreckovom balení je vhodná na cesty, ale aj pre tých, ktorí nepotrebujú veľké objemy farieb. Ideálna je práve pre maľovanie na kamienky, kde nie je veľká spotreba farby. Využijete ju však aj na ďalšie povrchy, ako je papier, kartón, drevo, plátno, betón, terakota a pod. Farby sú v mäkkej fľaštičke a uzáver má kvapkadlo na presné dávkovanie.

Akrylová farba Premium je jemná, vysoko krycia, sýta a bohatá na pigment. Je vhodná na všetky povrchy. V mäkkom stave je riediteľná vodou, v zaschnutom stave je naopak vodeodolná. Farby sú všestranné, môžeme ich nanášať nielen v tenkých vrstvách, ale aj v pastóznych náteroch s textúrnymi efektmi. Akrylové farby sú netoxické.

Farby pred použitím pretrepte. Sadu 5 farieb využijete aj na miešanie ľubovoľných ďalších odtieňov. Namiešajte si svetlejšie či tmavšie, alebo úplne iné farby kombinovania základných farieb.

Akrylové farby rýchlo schnú, je preto mať dobré štetce ponorené vo vode a po skončení práce ich starostlivo umyť a vysušiť. Po zaschnutí farieb môžete kamienky dozdobiť napríklad permanentnou fixkou (nie je súčasťou).

V balení nájdete 5 kusov akrylových farieb svietiacich v tme Cadence s objemom 30 ml. Balenie neobsahuje kamene ani konečný krycí lak.

Maľovanie na kamene - akrylové farby žiarivé

Cena: 11,21 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Akrylové fixy SMART s jemným hrotom - 10 farieb

Cena: 10,38 EUR

Skladom: 2 ks

Obojstranné fixky Color stylist

Cena: 10,63 EUR

Skladom: 2 ks

Maľovacie fľaštičky s farbami pre najmenších

Cena: 16,25 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Prešívanie - prevliekačka Ovocný sad

Cena: 28,00 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.