Úvod  \ Pečiatky StampoBaby Princezné

AladinE - Pečiatky StampoBaby Princezné

Pečiatky StampoBaby Princezné - 1 0

16,63 EUR

Výrobca: AladinE

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: ALA03809

Pečiatky StampoBaby Princezné Aladine

Pečiatky StampoBaby Princezné je 5 ergonomicky tvarovaných pečiatok vhodných pre najmenšie deti. Pečiatka ponúka jednoduchý úchop, hlbokú textúru a veľký obrázok!

V balení nájdete 5 pečiatok, ktoré sa budú ľahko držať aj najmenším deťom a to už od 1 roka.

StampoBaby sú pečiatky určená pre najmenšie deti. Umožňujú prvý ľahké vytváranie obrázkov, ktoré je možné tiež domaľovávať a vyfarbovať.

Pomocou pečiatok si môžete s deťmi vytvoriť rozprávku o princeznej, princovi a ich dobrodružstvo.

StamboBaby sú viac ako pečiatky. Ak máte čas - sadnite si k svojim deťom a využite naplno potenciál tejto interaktívne hračky:

Samostatnosť a sebadôvera: V batelocím veku "ja sám" je jednoducho úžasné umožniť dieťaťu pocítiť, aké to je, keď niečo zvládne samo bez pomoci dospelých. Jeho jemná motorika ešte nie je zrelá dosť na to, aby dokázalo dokonale ovládať ceruzku a aby nakreslilo obrázok plný detailov. Dieťa však už pozná zvieratká. Pomocou pečiatok teraz dieťa bez pomoci vytvorí dokonalý obrázok. Podeľte sa s dieťaťom o tú obrovskú radosť, že niečo zvládlo samo. Sú to prvé a veledůležité krôčiky k zdravej sebadôvere. Uvidíte, že sa mu to bude páčiť natoľko, že bude chcieť pečiatkovať znovu a znovu. Znovu a zase objavovať to kúzlo, kedy ono samo vytvorí niečo dokonalého.

Jemná motorika a Grafomotorika a budovanie neurónových spojov: Ponúknite dieťaťu k narazítkovaným obrázkom pastelku, voskovku, štetec. Ideálne len jednu farbu. A ukaždte dieťaťu, že sa obrázok dá vyfarbiť. Obrázok, ktorý si dieťa samo vytvorí, sa stáva cieľom na vyfarbovanie. Možno úplne prvýkrát dieťa zažije skúsenosť, že jeho ruka môže byť predĺžená o nástroj. O kresliaci nástroj. A jeho vlastnej vôle môže nástroj ovládať. A vytvoriť grafickú stopu. Keď bude znova a znova trénovať, stopa bude presnejší, dieťa bude mať nad pastelkou väčšiu kontrolu. Čo sa deje v mozgu? Oko zaznamená cieľ, ten sa Prensa do mozgu, kde sa vytvorí komplexný odpoveď. Svaly sa pokúsi ovládnuť nástroj, pomocou ktorého sa na papier nanesie farebná stopa. Do tohto procesu sa zapája a prepája veľa neurónov, ktoré vytvára neurónovou dráhu. Čím častejšie sa táto situácia objavuje, tým viac sa spojenie upevňuje a automatizuje. Tu sa kladú základy neskorších úspechov v škole a dobre zorganizovaného mozgu. Pre nás je to zdanlivo jednoduché, pre malé dieťa však obrovská práca.

Veľkosť razítkovaného obrázku cca 4 cm

Obsahuje 5 pečiatok (z oblečenia dobre prateľné) + pečiatkovacie podušku

Odporúčaný vek: od 18 mesiacov

Pečiatky StampoBaby Safari

Cena: 16,63 EUR

Skladom: 1 ks

Pečiatky Stampo with love - Príležitosti

Cena: 13,75 EUR

Skladom: 1 ks

Pečiatky StampoMinos Jar a Veľká noc

Cena: 14,17 EUR

Skladom: 1 ks

Adventný kalendár k dozdobenie

Cena: 13,29 EUR

Skladom: 1 ks

Pečiatky StampoMinos Jar a Veľká noc

Cena: 14,17 EUR

Skladom: 1 ks

Pečiatky StampoMinos Jeseň

Cena: 14,17 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.