Úvod  \ Stohovacie hra

Plan Toys - Stohovacie hra

Stohovacie hra - 0 ks

10,20 EUR

Výrobca: Plan Toys

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: PT4133

Stohovacie hra, Plan Toys

Postavte drevenú balančné veža od firmy Plan Toys tak, aby vám nespadla. Stavajte dieliky na seba podľa toho, ako vám to určí farba na kocke. Zlepšíte si motoriku a pobavíte sa. Komu prvý veža spadne? Budú lepšie deti alebo rodičov?

Stohovacie hra je skvelá pomôcka pre učenie hrou. Deti sa naučia farby, zlepšia si jemnú motoriku a ešte sa spoločne zasmejete.

Nechajte najmenšie deti, nech rozdelí kocky podľa farieb.

Materiál: ekologické drevo

Balenie obsahuje 12 dielikov a hraciu kocku

Hra je zabalená v mini krabičke s veľkosťou 8,5x8,5x5 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov

 

Plan Toys je už 30 rokov úspešne fungujúce firma v obore výroby vysoko kvalitných ekologických hračiek. Firma vznikla v roku 1981 na juhu Thajska a v tejto oblasti funguje dodnes. Vo svojej produkcii využíva drevo z kaučovníků, ktoré už neprodukujú latexové mlieko. Spoločnosť toto drevo vykupuje od farmárov, pre ktoré už nemá žiadnu hodnotu, ale tiež dbá na to, aby boli použité na obnovu stromy nové. Práve použitím týchto stromov je výroba trvalo udržateľná, ekologická a navyše z vysoko kvalitného materiálu. Výrobný proces je navrhnutý tak, aby sa za využitie solárnej energie a biomasy maximálne šetrila energia a nedochádzalo k žiadnej produkcii odpadu.

Plan Toys používa vo svojej výrobe hračiek lepidlo bez formaldehydov a farby na vodnej báze, ktoré sú bezpečné, bez olova a iných ťažkých kovov. Pre obaly a tlačené materiály sa využíva recyklovaný papier. Hračky majú certifikát FSC (pre ekologicky šetrné, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné obhospodarovanie lesov) a ISO 9001 a 14001.

Hračky od Plan Toys podporujú hru, kreatívne myseľ a učí deti o svete okolo nás. O ich úspechu vypovedajú tiež desiatky ocenení z celého sveta.

 

Puzzle Vesmír a slnečná sústava

Cena: 20,00 EUR

Skladom: 1 ks

Duo Puzzle Emócie

Cena: 8,40 EUR

Skladom: 2 ks

Drevená logická stavebnica Farebné kryštály

Cena: 25,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Slon do vane - sivý

Cena: 15,96 EUR

Skladom: 2 ks

Pop-up kocky Lesné zvieratká

Cena: 15,20 EUR

Skladom: 1 ks

Vzdelávacie hra Edulodo Topologix

Cena: 18,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.